Vasario 16-ąją – „šimtmečio“ skrydis per Lietuvą

Vasario 16-ąją – „šimtmečio“ skrydis per Lietuvą / Organizatorių nuotr.
Vasario 16-ąją – „šimtmečio“ skrydis per Lietuvą / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-02-16 16:55
AA

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis – ypatinga šventė visiems. Išskirtiniu skrydžiu Lietuvos gimtadienį paminėjo ir atostogų skrydžių bendrovė „Small Planet Airlines“. Vėlų vakarą iš vasario 15-tos į 16-tą bendrovė sukvietė savo darbuotojus, partnerius ir draugus skrydžiui iš Palangos į Vilnių, kurio metu virš Lietuvos išraižė simbolinį skaičių – 100.

„Ši vasario 16-oji mūsų valstybei ypatinga – galima sakyti, tai šimtasis Lietuvos gimtadienis. Džiaugiamės galėdami paminėti gražią šventę šiuo simboliniu ir išskirtiniu skrydžiu – tai pirmasis tokio pobūdžio skrydis šalies istorijoje.

„Šimtmečio“ skrydžiu norime palinkėti visiems šalies gyventojams laisvės pojūčio, ryžto siekti savo svajonių, kurti tokią šalį, kurioje gera gyventi ir švęsti, nes šiandien tikrai turime ką“, – mintimis po skrydžio dalijosi „Small Planet Airlines“ rinkodaros vadovas Simonas Bartkus.

„Šimtmečio“ skrydis prasidėjo Palangos oro uoste. Iš jo pakilęs 22:50 val. vietos laiku lėktuvas per visą Lietuvos teritoriją keleivius skraidino piešdamas simbolinį šimtmečio skaičių. Vilnių orlaivis pasiekė gerokai po vidurnakčio, nuskridęs apie 1130 km.

Ypatingu skrydžiu Lietuvos gimtadienį minėjo ir žinomi žmonės – Andrius Tapinas, Jurgita Baltrukonytė, Rimvydas Širvinskas-Makalius, Jogaila Morkūnas, Andrius Užkalnis ir kiti.

Vasario 16-ąją – „šimtmečio“ skrydis per Lietuvą (13 nuotr.)
+7