Vasario 16-osios proga – „X Faktoriuje“ sužibėjusios Lijanos daina: siunčia prasmingą žinutę

Lijana Stakauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Lijana Stakauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-02-16 13:11
AA

Kiekvienam iš mūsų Vasario 16-oji turi vienokią ar kitokią prasmę. Daugelis šią dieną džiaugiasi laisvos šalies privilegijomis, prisimena ir dėkoja taip sunkiai ją kūrusiems bei gynusiems, kiti – savo meilę šaliai išreiškia kūryba. Taip savo mintis bei emocijas išsakė ir profesionali atlikėja bei muzikantė Lijana Stakauskaitė, Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga išleidusi unikalią savo kūrybos dainą „Mano Lietuva“.

Paklausta, kas šįsyk ją įkvėpė, atlikėja pasidalino, jog idėja gimė tyloje – tokioje akimirkoje, kai norisi pabėgti iš darbų, nuolatinio lėkimo ir chaoso, kurio tikrai netrūksta mūsų visų gyvenimuose.

„Vieną vakarą, važiuojant namo, dairiausi aplink, ir visas tas raminantis vaizdas už automobilio lango išjudino mane. Palengva gimė melodija, o paskui – ir žodžiai“, – apie kūrybinio sprendimo pradžią pasakoja L.Stakauskaitė.

Lijanos Stakauskaitės daina „Mano Lietuva“:

Lijanai norėjosi, kad klausydami šios dainos žmonės sustotų, nurimtų, susimąstytų apie visus nuostabius dalykus, kuriuos mes turime gyvendami savo šalyje.

„Taip dažnai įsisukame į užburtą veiklos ratą, kad pamirštame, kaip gera mėgautis tokiais paprastais dalykais, kaip miško ar jūros ošimas. Kartais pamirštame, kas ir kur esame, o ši daina, tikiuosi, bent trumpam paskatins sustoti ir įkvėpti tos ramybės, kuria alsuoja mūsų žemė – Lietuva“, – tikisi pašnekovė.

Lijana Stakauskaitė (11 nuotr.)
+5