Vasario mėn. žurnalas „Laimė“ bandys įrodyti, kad mylėti galima išmokti

Žurnalas „Laimė“
Asta Lipštaitė
Šaltinis: „Laimė“
AA

Nuo sausio 22 dienos prekybos vietas pasieks naujas žurnalo „Laimė“ numeris. Vasario „Laimė“ skirta meilei, knygoms ir laimę lemiančiai raudonai spalvai. Be to, kartu su nauja „Laime“ prasidės ir Naujieji metai pagal kinų kalendorių – ta proga paruošėme Didįjį metų horoskopą visiems 12-kai Zodiako ženklų!

Apie knygas ir meilę vasario mėn. numeryje kalbame tikrai nemažai: nes vasaris mums – ne tik meilės, šv. Valentino, bet ir knygų mėnuo – vasario 21–24 d. vyks tarptautinė Vilniaus knygų mugė.

Aistringos knygų mylėtojos, projekto „Vilnius skaito“ iniciatorės Jurgos Mandrijauskaitės dėka vasarą sostinės Lukiškių aikštė tapo skaitykla po atviru dangumi.

„Gal tokias sustabdytas akimirkas, kai bent trumpai sustoji ir pasidžiaugi savo darbo vaisiais, įveiktais iššūkiais, ir būtų galima pavadinti laime?“ – svarsto J. Mandrijauskaitė („Jurgos knygų sanatorija“, p. 34).

„Riteris, ginantis svajones“ – taip pavadinome interviu su ekonomistu, tinklaraščio „Valtininkas“ ir knygos „Kaip apginti svajonę“ autoriumi Martynu Jočiu (p. 28). „Sunku siekti tikslo, jei nesuvoki jo prasmės, jei sieki jo tik todėl, kad visi taip daro. Bet jei svajoji, tikslas ateina „pakeliui“, – sako numerio svečias. Martyno mintys apie svajones, laimę ir veikimą teisinga kryptimi siekiant tikslo vertos būti perskaitytos ir apmąstytos.

Dar vienas naujo numerio perliukas – išskirtinis interviu su rašytoju Robertu Seethaleriu. Susitikti su vienu populiariausių mūsų dienų autorių (jo romanai „Tabakininkas“ ir „Visas gyvenimas“ tapę bestseleriais) žurnalistas Valdas Puteikis skrido į Berlyną. Nemėgstantis interviu rašytojas, kai tik gali, stengiasi išvengti bendravimo, todėl pokalbis su šiuo droviu uždaruoliu – neeilinė dovana ir mums, ir skaitytojams („Labiausiai jaudina maži dalykai“, p. 115).

„Visa šiame pasaulyje gimė iš meilės arba iš jos ilgesio“, – sako autorė, poetė Indrė Valantinaitė. Jai šį mėnesį teko nieko sau užduotis – parodyti, kokia graži yra meilė. Ji surinko gražiausius kūrinius ir mintis apie meilę („Tas jausmas“, p. 120).

Beje, nuo šio numerio kiekvieną mėnesį siūlysime teminius muzikos rinkinius, kuriančius žurnalo nuotaiką. Vasario mėn. tema – meilė. Grojaraščio apie meilę ieškokite „YouTube“ kanale Žurnalas LAIMĖ ir „Spotify“ – LAIMĖ.

Kad ir kaip paradoksaliai skambėtų, mylėti ne visada mokame, bet – geroji žinia – galime išmokti. Taip tvirtina psichologė-psichoterapeutė, knygos „Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete“ autorė Lina Vėželienė („Mylėti galima išmokti“, p. 106).

Fenotipologas Giedrius Švetkauskas (vasario mėn. numeryje tęsiame pokalbį su veidotyros ekspertu – „Ką sako jūsų veidas“, p. 100) padės suprasti, kaip pagal tam tikrus veido bruožus išsirinkti porą, o jei jau turime, ko tikėtis iš santykių.

Kai jau perskaitėte visas įmanomas 2019-ųjų prognozes, atsiverskite „Laimę“ ir Didįjį metų horoskopą – motyvacijos turėtų užtekti visiems metams! („Ką žada Geltonoji žemės kiaulė?“, p. 148)

Kad ir ko nuspręsite mokytis šiemet – apginti savo svajones ar mylėti, darykite tai su meile. O kad laimė lydėtų visus metus, nepamirškite užsiprenumeruoti „Laimės“ – p. 7 jūsų laukia dėmesio vertas pasiūlymas!

Laimė Nr. 2

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: Laimė Nr. 2, Author: Žurnalas LAIMA, Name: Laimė Nr.

Skaitykite daugiau