Vasariškų šukuosenų – su kuriomis bus nekaršta! – įkvėpimai

„Dolce & Gabbana“ pavasaris/vasara 2016 / Vida Press nuotr.
„Dolce & Gabbana“ pavasaris/vasara 2016 / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2016-07-02 11:17
AA

Laukėme, laukėme šilumos ir štai sulaukėme. Ir tada paaiškėjo, kad šiluma kartais gali ir kaulus palaužyti. Bent jau sukelti nepatogumų – tikrai. Su vienu iš jų susiduria vidutinio ilgio ir ilgų plaukų savininkės – palaidais plaukais vasarą vaikščioti karšta. Kokių šukuosenų galima susikurti, kad ir nekaršta būtų, ir gražu? Siūlome tam pasitelkti instagramą ir garsiausius pasaulio mados namus.

Kuodai

Jei turite labai ilgus vešlius plaukus, galite susisukti tokį įspūdingą kuodą. Merginos tokiai šukuosenai kurti dažniausiai pasitelkia specialias putlias gumytes, kurias paslepia savais plaukais – taip sukuriama optinė iliuzija, kad plaukų labai daug, kuodas – purus, bet tvarkingas.

Variantas, kai kuodas ne susukamas, o sukuriamas sulenkus ir surišus ilgus plaukus.

Mėgstama šukuosena paplūdimyje ir kitur. Tiesiog susukate maždaug ties skalpo viduriu plaukus ir surišate gumyte arba susegate keliais paprastais segtukais. Viena kita sruoga, išlindusi ties veidu, suteikia nerūpestingumo ir seksualumo.

Dar vienas tokios šukuosenos variantas, tinkantis tada, jei plaukai nėra smarkiai iškarpyti (arba neturite atauginėjančių kirpčių) – tuomet kuodą galite surišti laisvą. Šukuosena atrodys graži ir puri, vasariška.

Optimalus variantas toms, kurios nori ir kad nebūtų karšta, ir kad būtų patogu, bet kartu nori eiti palaidais plaukais. Iš pusės plaukų viršugalvyje suriškite kuodą, papešiokite, kad atrodytų purus, o likusiems plaukams leiskite laisvai kristi.

Taip standžiai surišto kuodo kasdien nešioti nepatartume, nes ilgainiui tai paskatintų plaukų slinkimą, tačiau kartais – tikrai galima. Šukuosena elegantiška, puikiai tinkama tiek į darbą, tiek į vakarėlį.

Dar elegantiškesnis variantas – tvarkingas kuodas apačioje.

Galvos aksesuarai

Galvos aksesuarai gali ne tik padėti išsigelbėti nuo karščio ar susikurti unikalų stilių, bet ir apsaugoti galvą nuo perkaitimo, o plaukus – nuo išdžiūvimo.

Susiriškite, kaip pageidaujate, plaukus, ir įkomponuokite šilkinę skarą – ja galite aprišti galvą, kad atrodytų tarsi medžiaginis lankelis (kaip tai matote „Naeem Khan“ kolekcijoje).

„Naeem Khan“ pavasaris/vasara 2016 / Vida Press nuotr.

Arba galite skarele apsirišti galvą ir šone ar viršuje susirišti didelį kaspiną; apsisukti skarelę aplink galvą suformuojant turbaną; arba net „močiutiškai“ apsigobti galvą. Įvairiausių rišimų variacijų siūlo „Dolce & Gabbana“ mados namai.

„Naeem Khan“ pavasaris/vasara 2016 / Vida Press nuotr.
„Naeem Khan“ pavasaris/vasara 2016 / Vida Press nuotr.

Kodėl minime šilkinę skarelę? Nes šilkas – puikus pasirinkimas karštą dieną. O jei nesinori rištis skarelės, pabodusią arklio uodegą galite pagyvinti plaukų lankeliu (kaip tai siūlo „Chanel“). Ir gražu, ir plaukai nelenda į akis.

„Naeem Khan“ pavasaris/vasara 2016 / Vida Press nuotr.