Vasaros kapsulė: aktualiausi deriniai

Vasaros kapsulė / Vida Press nuotr.
Vasaros kapsulė / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-04-30 17:07
AA

Jei tendencijų gausa kelia sumaištį galvoje ir neaišku, nuo ko pradėti transformuoti ir / ar atnaujinti garderobą, bet rūpi atrodyti stilingai, štai „špargalkė“: šie trys deriniai yra aktualiausi pavasariui ir vasarai.

Derinys su polo marškinėliais

7 kartus prancūzų teniso čempiono Renné Lacoste XX a. pradžioje sukurti polo (dar vadinami teniso ir golfo) prisijungė vasaros stilingiausių kompanijon: trumpomis rankovėmis, su apykakle, 3–4 sagomis segami medvilnės piqué trikotažo ir plono mezginio marškinėliai. Improvizuoti, aišku, įdomiausi ir moderniausi: oversize, šilko ir viskozės pluošto, kaip „Tibi“ pavasario–vasaros kolekcijoje („Tibi“ – brangu, tačiau sena gera „Zara“ pasirūpino mados mylėtojų biudžetu ir siūlo identiškus alyvinius ir geltonus „Tibi“ stiliaus komplektus).

Aktualiausi polo deriniai – su pieštuko silueto sijonais, platėjančiais džinsais (nostalgija Jane Birkin stiliui), vyriško stiliaus plačiomis struktūriškomis kelnėmis ir kiulotais.

Polo marškinėliai / Vida Press nuotr.
Polo marškinėliai / Vida Press nuotr.

Pastelinių spalvų kostiumas

Visi skanūs ledų atspalviai – mėtiniai, alyvų, citrininiai, avietiniai, braškiniai, persikiniai – sezono mėgstamiausi, androginiškiausiam – kelnių ir struktūriško švarko – kostiumui. Jei kyla baimė nuklysti į Velykų spalvyno teritoriją, pastelinį kostiumą derinkite su balčiausiomis baltomis, grynomis ir klasikinėmis neutraliomis spalvomis – smėline, tamsiai mėlyna, alyvuogių, pilka, juoda.

Pastelinių spalvų kostiumas / Vida Press nuotr.
Polo marškinėliai / Vida Press nuotr.

Moderni popover ir marškinių stiliaus suknelė

Modernioji Claire McCardel sukurtos universalios popover suknelės (kurią dizainerė siūlė dėvėti namuose kepant-verdant-valant, o numetus puodkelę pirštinę ir užsisegus perlų karolius – į barą kokteilių) versija. Šiuolaikinės – kuo moteriškiausios, net nostalgiškos, su akcentuota liemens linija ir plačiu sijonu, sagstomos per visą ilgį, ir marškinių stiliaus asimetriškos, švaraus silueto medvilnės poplino, viskozės suknelės.

Abu variantai būtų garsiosios dizainerės svajonė: universalios, puikios, stilingos, lengvai transformuojamos nuo ryto iki vakaro. Aišku, karščiausias derinys – su pintais krepšiais, batais-kojinėmis arba pintomis muko šlepetėmis.

Marškinių stiliaus suknelė / Vida Press nuotr.
Polo marškinėliai / Vida Press nuotr.
2018 m. vasaros kapsulė: aktualiausi deriniai (26 nuotr.)
+20