Vasaros konkursas: tapkite „ŽMONĖS Cinema“ prenumeratoriumi ir susikurkite kino teatrą namuose

Vasaros konkursas: tapkite „ŽMONĖS Cinema“ prenumeratoriumi ir susikurkite kino teatrą namuose
Šaltinis: Žmonės
AA

Birželio 17 – liepos 17 „ŽMONĖS Cinema“ namų kino platformos prenumeratoriai turi galimybę namuose susikurti kino teatro atmosferą – laimėti projektorių. Keturis projektorius platformos prenumeratoriams, kurių kiekvieno vertė – 500 eurų, dovanoja „1A.LT“.

Konkurse gali dalyvauti tie asmenys, kurie yra „ŽMONĖS Cinema“ namų kino platformos prenumeratoriai. Norint tapti prenumeratoriumi, reikia įvesti banko kortelės duomenis ir užsiregistruoti https://zmonescinema.lt/konkursas 

„ŽMONĖS Cinema“ organizuojamame konkurse gali dalyvauti 18 sulaukę asmenys, jeigu konkurse dalyvauja nepilnametis asmuo, už jo visus jo veiksmus organizatoriui ar suinteresuotiems tretiesiems asmenims atsako tėvai (įtėviai, globėjai ar pan.)

Liepos 18 d. keturi laimėtojai bus atrinkti atsitiktiniu būdu. Su kiekvienu iš laimėtoju bus susisiekta asmeniškai elektroniniu paštu. Informacija apie laimėtojus bus skelbiama ir „ŽMONĖS Cinema“ namų kino platformos „Facebook“ puslapyje. Jeigu prizų laimėtojas neatsiims per 30 dienų, jis grįš į prizinį fondą.

„ŽMONĖS Cinema“ namų kino platformoje rasite ne tik festivalių hitus, bet ir filmus įvairiems žiūrovams – nuo populiariausių filmų iki daugybę apdovanojimų pelniusios dokumentikos.

Pirmos 30 prenumeratos dienų – nemokamos, po to kiekvieną mėnesį prenumeratos filmus žiūrovai žiūrės už 4.99 Eur mokestį. Platformoje  – daugiau nei 300 lietuviškų, Europos ir Amerikos filmų, kurie patogiai prieinami žiūrėti kompiuteryje, telefone ar planšetėje.

Daugiau informacijos – www.zmonescinema.lt

Skaitykite daugiau