„Vasaros terasa“ sostinėje pradeda sezoną: ką reikia žinoti lankytojams?

Koncertas „Vasaros terasoje“ / Gabriauliaus Jauniškio nuotr.
Koncertas „Vasaros terasoje“ / Gabriauliaus Jauniškio nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-05-26 20:50
AA

Atsiradus galimybei rengti gyvo garso koncertus, didžiausia koncertinė terasa Vilniaus senamiestyje – „Vasaros terasa“ – skelbia 16-ojo sezono pradžią. Koncertų vasarą nuo pat birželio 1-osios pradės pozityvios energijos skleidėjai grupė „Saulės kliošas“. 

„Muzikantai išsiilgę scenos ir galimybės susitikti su savo klausytojais. Daugeliui tai bus kone sugrįžimo koncertai. Manau, kad šis sezonas bus ypatingas“, – pasakoja Greta Lechavičiūtė, jos ir kolegės Aistės Naveckaitės vadovaujama muzikos agentūra „Damn Good“ jau septintus metus organizuoja renginius „Vasaros terasoje“.

Nors „Vasaros Terasos“ kalendorius pildosi žaibišku greičiu, kol kas yra atskleidžiama tik pirmųjų savaičių programa. Po ilgos pertraukos jau birželio 2 d. čia savo koncertą surengs charizmatiškasis Vaidas Baumila, o jau birželio 3 d. – lietuviškos pop scenos diva Jazzu. 

Justės Arlauskaitės-Jazzu koncertas / Teodoro Biliūno „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Baisu po tiek laiko vėl koncertuoti. Tačiau, tikiuosi, kad klausytojai palaikys, nes taip pat yra išsiilgę gyvų pasirodymų. Kartu širdyje labai gera, kad grįžta scenos, koncertai, menas ir kultūra. Tikiuosi, kad tai bus gera pradžia, todėl su grupe intensyviai repetuojame. Gali būti, kad pristatysime porą naujų dainų iš būsimojo albumo, kurį jau pradėjau įrašinėti“, – kalbėjo Jazzu ir prasitarė, kad šiemet vykusioje kūrybinėje kelionėje po Ameriką parašė daug naujų dainų. 

Savo koncertus jau patvirtino ir dainininkė Giedrė (birželio 8 d.) ir prieš savaitę albumą išleidusi Gabrielė Vilkickytė (birželio 10 d.). Dabar kone kasdien „Vasaros Terasa“ skelbia po vieną koncertinę naujieną.

„Saulės kliošas“ / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Naujas galimybių sezonas – su Galimybių pasu

Praeitą sezoną „Vasaros terasoje“ buvo surengta virš 70 gyvo garso koncertų ir dar apie 30 kitų renginių – humoro pasirodymų ir elektroninės muzikos vakarėlių. Šiemet planuojamas netgi didesnis užimtumas.

„Šių metų sezoną pradėsime su didesniais renginiais nei pernai įsigaliojus atlaisvinimams. Skirtumas yra tame, kad šiemet didžioji dalis koncertų vyks tik su Galimybių pasu – tokia yra nauja realybė ir mums tenka prie jos taikytis“, – sako Aistė Naveckaitė, muzikos agentūros „Damn Good“ bendrasavininkė.  

„Vasaros terasa“ yra viena pirmųjų renginių terasų Vilniuje, įsikūrusi Mokytojų namų kieme prieš šešiolika metų. Ji dėl renginių įvairovės visuomet traukė tūkstančius žmonių. Nei krizės, nei pandemijos nesutrukdė „Vasaros terasos“ veiklai. Be to, ši vieta kasmet tik dar labiau auga, gražėja ir tobulėja techniškai.

Giedrė Kilčiauskienė / Martyno Aleksos nuotr.

Šiemet be gyvo garso koncertų, „Vasaros terasoje“ planuojami humoro šou ir vakarėliai po atviru dangumi. Taip pat „Vasaros terasa“ turi ir metai iš metų besitęsiančias tradicijas. Tai – sekmadieninis „Blusturgis“ ir elektroninės muzikos pirmadieniai „Minimal Mondays“. Jie išliks ir šiemet.

„Laikysimės panašios muzikinės krypties kaip pernai, tad pirmadieniais čia ir vėl netrūks gyvo garso pasirodymų, reivo ir rokenrolo“, – trumpai aštuonioliktojo „Minimal Mondays“ sezono planus apžvelgia renginių organizatorius Nerijus Damaševičius-SHN ir kviečia į „Mininal Mondays“ atidarymą šiai renginių serijai neįprastą dieną – birželio 5 d., šeštadienį.

Daugiau informacijos apie Galimybių pasą rasite čia: https://gp.esveikata.lt