Vasha dukrai surengė svajonių gimtadienį: dėžė su staigmena, princesės makiažas ir tiara

Gabrielės Grygolaitytės-Vashos dukros Adrijos gimtadienis / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Tikriausiai kiekviena mama dėl savo atžalos padarytų bet ką, tačiau šįkart Gabrielė Grygolaitytė-Vasha išties pasistengė. Prieš savaitę savo dukrai Adrijai atlikėja surengė nepamirštamą 6-ąjį gimtadienį, kurio metu mergaitė pavirto tikrų tikriausia princese. Šventės akimirkomis Vasha pasidalijo su portalu Žmonės.lt.

Atlikėja Gabrielė Grygolaitytė-Vasha organizuodama savo dukros Adrijos 6-ąjį gimtadienį apgalvojo kiekvieną detalę. Mažylės rytas prasidėjo nuo nepamirštamos staigmenos – mamai įteikus didžiulę dėžę, joje mergaitė rado milžinišką pliušinį kiškį.

„Tai yra laimė“, – instagrame rašė Gabrielė, pasidalijusi akimirka, kaip Adrija džiūgauja glėbyje laikydama žaislą.

Vashos dukra Adrija / Asmeninio albumo nuotr.

Vėliau mergaitės laukė ir kita staigmena – pasiruošimas gimtadienio šventei. Grožio salone Adrijai lakavo nagučius ir atliko šventinį vaikišką makiažą. Užsidėjus pūstą suknelę, grožio saloną mergaitė paliko kaip tikra princesė.

„Rimtas pasiruošimas“, – dalindamasi akimirkomis iš grožio salono rašė Vasha.

Neatsigrožėdama dukrelės grožiu, Gabrielė dalijosi nuotraukomis, kuriose princese virtusi mažylė spindėjo iš laimės.

Galiausiai gimtadienio dieną vainikavo šventė studijoje „Zuikių ministerija“, kurioje Adriją pasitiko draugai ir artimieji.

Žaismingomis dekoracijomis papuoštoje studijoje Adrija ir jos draugus linksmino animatoriai, taip pat svečiai stebėjo mentalisto pasirodymą. Regis, gimtadienis išties pavyko!

Besidžiaugdama švente, Gabrielė Grygolaitytė-Vasha socialiniame tinkle pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotos gražiausios ir įsimintiniausios dukros gimtadienio akimirkos.

Vaizdo įrašas:

Skaitykite daugiau