Vasha grožiui per mėnesį išleidžia 1000 eurų: „Botulino injekcijas leidžiuosi nuo 26-erių“

Gabrielė Grygolaitytė-Vasha / LNK stopkadras
Gabrielė Grygolaitytė-Vasha / LNK stopkadras
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-05-26 12:10
AA

Pasitikdami glaudžių ir bikinių sezoną žmonės nori būti gražūs, sveiki bei lieknesni. Tokias svajones kai kuriems padeda išpildyti dietos, mankštos, masažai, botulinas arba, atvirkščiai, agurkų kaukės, avokadų kremai ir panašios sodo gėrybės.

Laidos „KK2 penktadienis“ herojai išbandė begalę tobulos išvaizdos receptų, jaunystės eliksyrų, rašoma LNK televizijos pranešime spaudai.

Atlikėja Baiba Skurstene-Serdiukė prisipažįsta turėjusi vargo dėl grožio.

„Mane badydavo pirštais dėl nosies, kurią paveldėjau iš tėvelio. Sako, tu labai faina, talentinga, gerai dainuoji, bet ta tavo nosis… Aišku, tai nebuvo pagrindinis dalykas, dėl kurio pasidariau nosies operaciją. Buvo dar tam tikrų medicininių dalykų. Pamačiau save per TV, kaip aš raukausi, labai mimikuoju, labai blogai atrodė. Nuvažiavau į Latviją, kliniką ir ten pirmą kartą suleido botoksą, man tuomet buvo 25-eri. Pastovios investicijos į išvaizdą suryja daug pinigų, nes gerai išvaizdai tikrai neužtenka „Nivea“ kremo“, – šypsojosi Baiba.

Baiba Skurstene-Serdiukė / LNK stopkadras

Botulino injekcijas naudoja ir scenos kolegė Gabrielė Grygolaitytė-Vasha.

„Nesu priklausoma nuo botulino, akivaizdu, matosi raukšlytės, bet už keleto mėnesių vėl kartosiu injekciją. Jas praėjau daryti nuo 26-erių. Esu pasidariusi krūtinės didinimo operaciją. Niekas pirštais nebadė, bet man nuo jaunystės gražios moterys su didesnėmis krūtinėmis. Žinojau, kad tikai kažkada padarysiu, niekada nesudvejojau, nesuabejojau, kad buvo klaida. Aišku, kad vaizdas, kai matai, kad atėjo į sceną papai, man negražu, o jei tai saikinga, proto ribose, kodėl ne?“ – aiškino Vasha.

Dainininkė įvardijo ir sumą, kurią kas mėnesį išleidžia grožiui.

„Esu išbandžiusi drėkinimo procedūras, naudoju įvairius aparatus kūnui, kas antrą dieną einu į procedūras, renkuosi procedūras, kurios aktyvina kraujotaką, aišku, viską derinu su sportu, sveika mityba. Tik su procedūromis nenumesite nei papildomų kilogramų, nei turėsite riesto užpakaliuko. Grožio mėnesis man kainuoja per 1000 eurų.“

Grožio specialistė Justina Partikė dažnai pavadinama plastinių operacijų rekordininke. „KK2 penktadienio“ vedėjai bandė jas suskaičiuoti.

„Pirmiausia, prieš 6-7 metus, dariausi skrandžio operaciją, numečiau svorio. Nukrito krūtinė, užpakaliukas, teko juos koreguoti, daryti pilvo plastiką. Paskui vėl koregavo krūtinę, dar pasidariau vieną skrandžio operaciją. Po krūtinės mažinimo prieš savaitę teko atlikti krūtinės pakėlimą. Jei būčiau nieko nesidariusi, jau turėčiau savo svajonių mašiną nusipirkusi. Turėtų išeiti penkiaženklė suma, bet nenoriu skaičiuoti, silpna pasidarys“, – juokėsi Justina.

Justina Partikė / LNK stopkadras

Iš ekonomistės dietiste tapusiai Ritai Šilianskienei svetimas ir butolinas, ir operacijos.

„Jau 15 metų nežinau, kas yra grūdai, kviečiai. Man 60 metų, botokso nesileidžiu, jaučiuosi gerai, sportuoju, vandenį geriu. Ryte – aliejus, hidrolatas ir akmenėlis, kuris sužadina kraujotaką – toks mano grožio salonas. Valanda, pusantros – sportas. Kremo nenaudoju. Mano kremai – avokadas, citrina, agurkas šaltalankiai“, – aiškino nepriekaištingai atrodanti moteris.

Rita Šilianskienė / LNK stopkadras

Verslininkė Rūta Malkutė tapo aromaterapeute, kai pati ėmėm gydytis kvapų terapija.

„Mane buvo užklupusi depresija dėl didelės atsakomybės su didelėmis įmonėmis. Antidepresantų pasakiau negersianti, sako, pabandyk bent aromaterapiją, ir man ji padėjo. Kalabrijos regionų bergamočių aliejus veikia geriausiai, mažina nerimą, psichologinius negalavimus, mes dažnas turime tą nuolatinį nerimo sindromą. Aliejų reikia garinti garintuve pusę valandos ryte ir vakare. Dvi savaitės, ir po jų žmogus pradeda geriau jaustis. Jei esi labai alkanas ir, atrodo, kad atidarysiu šaldytuvą ir viską suvalgysiu, prieš tai reikia pauostyti kardamono. Jis nuramins, kaip ir pankolių sėklos – smegenys gaus maisto kvapo. Galima daryti veido kaukę iš žalios mėsos, iš žalios žuvies, naudingos medžiagos susigeria į odą. Bananai – nuostabus magnio šaltinis dėti ant odos ir plaukų. Avokadai yra stebuklingas vaisius – nuo salotų iki odos ir plaukų. Nagams stiprinti užtenka druskos vonelių“, – natūraliais grožio receptais dalijosi aromaterapeutė R.Malkutė.

Rūta Malkutė / LNK stopkadras

Visi vargai ir patarimai dėl grožio – penktadienį 19.30 val., laidoje „KK2 penktadienis“ per LNK.