Vasha pristato eurovizinę dainą „Nepaleidi“: rėmėsi savo gyvenimo istorija

Vasha / Justino Lekavičiaus nuotr.
Vasha / Justino Lekavičiaus nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-01-12 16:05
AA

Nei šalčiai, nei pandemijos problemos, nei pošventinis periodas nemažina atlikėjos Vashos gyvenimo tempo. „Priešingai“, – juokiasi Vasha – „Dabar gyvenimas sukasi tokiu greičiu, kad didžiausia svajone tampa poilsis ir  miegas“.

Šį rudenį pradėjusi bendradarbiauti su vilniečiu prodiuseriu Viktoru Woop, publikai Vasha pristato jau antrąjį jų bendrą kūrinį. Tikra Vashos gyvenimo istorija paremta daina „Nepaleidi“ – apie dviejų žmonių patiriamus jausmus, apie santykių suvokimą, asmenines laisves ir bandymus varžyti vienas kito gyvenimo ribas.

„Tai tikrai šviesi daina“, – sako Vasha. „Apie tikrą meilę, tikėjimą ir viltį. Apie tai, jog dviejų žmonių noras būti kartu yra stipresnis už visas pasitaikančias gyvenimo kelyje kliūtis“.

Vasha / Justino Lekavičiaus nuotr.

Beje, ši daina buvo pasirinkta ir dalyvavimui nacionalinėje „Eurovizijos“ konkurso atrankoje. Jau kitą šeštadienį, sausio 22 dieną, žiūrovai gales išvysti ir koncertinę šios dainos versiją.

Tiek vaizdo klipe, tiek „Eurovizijos“ atrankoje Gabrielei talkina trys Kauno Muzikinio teatras artistai – Aurimas Tiškevičius, Antanas Striganavičius, Valerij Osadchenko. Pasirodymo choreografiją sukūrė Kauno Muzikinio teatro primarijus Gintaras Visockis, žiūrovams puikiai žinomas tiek iš NKMT, tiek ir iš Andželikos Cholinos teatro pasirodymų „Dulkių spindesys“, „Ana Karenina“ ir kt.

Vasha / Justino Lekavičiaus nuotr.
Vasha / Justino Lekavičiaus nuotr.

Vaizdo klipo filmavimas vyko Kauno lofto „Gargaras“ patalpose. Klipo režisierių pakerėjo autentiškos „Gargaro“ aplinkos sąlygos, bei jame esanti senoji Kauno pastatų aura. Nors filmavimo dieną  kūrybinę grupę ir artistus nelepino šiluma, tačiau gautas rezultatas tiesiog alsuoja karščiu ir aistra.

Naujausią Vashos dainą „Nepaleidi“ galite išgirsti čia:

Vasha „Eurovizijos“ atrankos daina ir vaizdo klipas „Nepaleidi“ (15 nuotr.)
+9