Vasha su krepšininku Ronaldu Rutkausku atostogavo Turkijoje: „Nėštukėms čia vykti nerekomenduoju“

Ronaldas Rutkauskas ir Gabrielė Grygolaitytė-Vasha / Asmeninio albumo nuotr.
Ronaldas Rutkauskas ir Gabrielė Grygolaitytė-Vasha / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-07-09 20:29
AA

Septintą mėnesį kūdikio besilaukianti atlikėja Gabrielė Grygolaitytė-Vasha (21) su širdies draugu, krepšininku Ronaldu Rutkausku (24) ir draugais ką tik grįžo iš poilsinės kelionės. Keliauti mėgstanti pora šį kartą viešėjo Turkijoje.

Žmonės.lt G.Grygolaitytė-Vasha pasakojo, kad Turkijoje su mylimuoju Ronaldu ir draugais laiką leido ramiai. Didžiąją dalį laiko kompanija praleido viešbutyje, kur mėgavosi „viskas įskaičiuota“ malonumais.

Gabrielė Grygolaitytė-Vasha su draugais / Asmeninė nuotr.

„Į Turkiją skristi sugalvojo Ronaldas, nes norėjo laiką praleisti su draugais. Kadangi jis daug sportuoja, tik vasarą turi galimybę atsipalaiduoti. vykome su tikslu būti viešbutyje, o ne keliauti – norėjome pailsėti“, – pasakojo G.Grygolaitė-Vasha.

Pirmagimio besilaukianti Gabrielė teigė, kad alinantis Turkijos karštis galėjo pakenkti, tačiau jaučiasi gerai. Ji įsitikinusi, kad nėštumo laikotarpiu reikia išlikti aktyviai ir neatsisakyti kelionių. Vis dėlto, į Turkiją nėštukėms Vasha keliauti nepataria.

„Nėštumo metu per tokią šilumą man tikrai buvo sudėtinga, tad beveik visą laiką pramirkau baseine, kuris net neatgaivina – šiltas, kaip arbata. Todėl liepos mėnesį nėštukėms čia vykti nerekomenduoju. Bet kokiu atveju, kelionės yra į naudą, tačiau reikia rinktis ne tas, kurios vargina. Kad ir kaip būtų, nėštumo metu nerekomenduojama užsisėdėti, tad stengiuosi užsiimti aktyvesne veikla.

Gabrielė Grygolaitytė-Vasha su draugais / Asmeninė nuotr.

Mano gydytoja jau sakė primažinti apsukas, nes vis mato, kaip visur keliauju ir nenustygstu vietoje, tai pasistengsiu likusį laiką ilsėtis Lietuvoje. Gal dar į Švediją vyksime pas Ronaldo mamą kelioms dienoms, bet jei nuspręsime vykti, rinksimės kelionę keltu, o ne lėktuvu“, – pasakojo G.Grygolaitytė-Vasha.

Dar prieš kelias savaites Tenerifėje atostogavusi Gabrielė sako, kad Turkijos gamta jai pasirodė kur kas skurdesnė, o ir paplūdimys nežavėjo.

„Ten tikrai gražūs saulėlydžiai, yra kur paganyti akis. Maudantis jūroje gal kiek erzina akmenuotas krantas. Tenerifėje gamta kur kas gražesnė. O maistas įvairus, tik jų virtuvė nepasižymėjo ypatingais patiekalais. Bet apelsinai ir arbūzai ten tikrai tobuli“, – juokėsi Gabrielė.

Gabrielės Grygolaitytės-Vashos atostogos Turkijoje (15 nuotr.)
+9
Gabrielės Grygolaitytės-Vashos atostogos Tenerifėje (35 nuotr.)
+29