Vasha vestuves su krepšininku Ronaldu Rutkausku nuslėpė net nuo tėvų: „Didžioji šventė dar laukia“

Gabrielės ir Ronaldo Rutkauskų vestuvės / Asmeninė nuotr.
Gabrielės ir Ronaldo Rutkauskų vestuvės / Asmeninė nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-12-15 18:03
AA

Gabrielė Grygolaitytė-Vasha, po santuokos tapusi Rutkauskiene, neslepia: „Apie vestuves iki paskutinės minutės nežinojo net mūsų tėvai.“ Ne vienam pasirodytų keista: juk čia gyvenimo šventė! Vasha 15min sako, kad tikrųjų vestuvių jiedu su krepšininku Ronaldu Rutkausku dar laukia...

15min G.Rutkauskienė-Vasha pasakojo, kad šie metai jai – neįtikėtini: vestuvės, vaikelio gimimas, o tuomet – piršlybos, kurios irgi buvo netikėtos. „Tik vaikelio gimimas buvo planuotas“, – juokiasi G.Rutkauskienė-Vasha.

Rugpjūčio 18-ąją slapta įvykusios vedybos didelės šventės nepriminė, o veikiau formalią procedūrą dėl teisinių priežasčių. Tikrosios vestuvės prieš Dievą Rutkauskų šeimos laukia ateityje.

„Kai sužinojome, kad laukiamės, tai visi klausinėjo, kada vestuvės. Iš pradžių nekreipėme dėmesio į šias kalbas, bet vėliau pradėjome domėtis visais reikalais. Išsiaiškinome, kad geriau būtų, jei vaikas gimtų tuomet, kai jau turėčiau vyro pavardę, nes kitu atveju vaikeliui būtų suteikta mano mergautinė pavardė ir tai sukeltų papildomų rūpesčių. Todėl nusprendėme prieš gimdymą susirašyti. Dabar esu Rutkauskienė. Atsisakiau tos senosios pavardės, nes ji man nieko nereiškia“, – 15min pasakojo G.Rutkauskienė-Vasha.

Gabrielės ir Ronaldo Rutkauskų vestuvės / Asmeninė nuotr.
Gabrielės ir Ronaldo Rutkauskų vestuvės / Asmeninė nuotr.

Apie jųdviejų su Ronaldu vestuves Gabrielė nesakė net savo tėvams, ką jau kalbėti apie artimiausius giminaičius ar draugus. Tik liudininkus pakvietė – jais tapo jųdviejų su Ronaldu draugai.

„Mes to visiškai nesureikšminome, net nuslėpėme nuo šeimos, nieko nekvietėme. Labai ramiai susiplanavome datą, nuvykome į metrikacijos biurą Vilniuje, susirašėme ir viskas. Tėvai apie vestuves sužinojo tą pačią dieną, labai norėjo atvažiuoti pasveikinti, bet mes nusprendėme, kad nenorime jokių sveikinimų, nes didžioji šventė dar laukia“, – sakė G.Rutkauskienė-Vasha.

Artėja ne tik didžiosios Gabrielės ir Ronaldo vestuvės, bet ir dukros Adrijos krikštynos. Galbūt tikėtis dvigubos šventės?

„Mes galvojame, kad gal ir gražu būtų daryti šventę kartu, bet nusprendžiau, kad vaiko krikštynos yra vaiko šventė, ją reikia atskirti. Kada bus vestuvės, pasakyti sunku, galbūt ateinančią vasarą, galbūt kitą. Vaikas mažas, todėl dabar norisi visą dėmesį skirti būtent jam“, – svarstė ji.

Gabrielės ir Ronaldo Rutkauskų vestuvės / Asmeninė nuotr.

Piršlybos – net ir tos po vestuvių

Gabrielės ir Ronaldo Rutkauskų vestuvės / Asmeninė nuotr.

Nors Gabrielė ir Ronaldas susituokė rugpjūtį, jųdviejų piršlybos įvyko gruodžio 8-ąją, Graikijos mieste Salonikuose, kai G.Rutkauskienė-Vasha persikraustė pas mylimąjį.

„Nors mes ir susirašę, piršlybos įvyko tik dabar. Jis ant kelių nesiklaupė, labai gražiai atėjo ir padavė dovanų maišelį, ištraukė dėžutę ir pasakė, kad šį dalyką turėjo seniai padaryti, bet padarė tik dabar“, – sakė ji.

„Ar būsi mano žmona prieš Dievą?“ – šiais jaudinančiais žodžiais Gabrielei pasipiršo krepšininkas R.Rutkauskas. „Aišku susigraudinau, susijaudinau. Visiškai netikėta“, – 15min pasakojo G.Rutkauskienė-Vasha.

TAIP PAT SKAITYKITE: Į Graikiją pas krepšininką Ronaldą Rutkauską atsikrausčiusi Vasha ten atšventė ir 22-ąjį gimtadienį

Atlikėja Vasha 22-ąjį gimtadienį sutiko Salonikuose (5 nuotr.)
Asmeninio albumo nuotr.
+2
Gabrielės Grygolaitytės-Vashos kūdikio sutiktuvių šventė (11 nuotr.)
+5