Vedė buvęs „Pikaso“ narys V.Kabutavičius – vestuvėms su mylimąja rinkosi savo pasimatymų vietą

Valdo Kabutavičiaus ir jo išrinktosios Anastasijos vestuvės / Roko Lukoševičiaus nuotr.
Ugnė Martusevičiūtė, 15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Šeštadienio popietę atlikėjas, buvęs grupės „Pikaso“ narys, muzikos prodiuseris, renginių ir radijo laidų vedėjas Valdas Kabutavičius (33) vedė savo išrinktąją Anastasiją (30). Pora santuokai pasirinko auksinį rudenį, o amžiną meilę vienas kitam prisiekė Kairėnuose esančiame Vilniaus universiteto botanikos sode, gamtos apsuptyje. Šią vietą jaunavedžiai išsirinko neatsitiktinai.

Suvesti pažinčių programėlės nebesiskyrė

Tačiau pradėkime nuo pradžių. Valdas Kabutavičius su savo išrinktąja Anastasija susipažino prieš daugiau nei trejus metus, kaip pats apibūdina, šiuolaikiškai – per pažinčių programėlę.

„Iš pradžių viskas buvo tarsi juokais, nieko rimto, tačiau po truputį tai peraugo į gražius santykius. Laikui bėgant prasidėjo susitikimai, pasimatymai“, – prisiminė V.Kabutavičius.

Valdas 15min pasakojo, kad rimtesni santykiai ėmė rutuliotis savaime. Jau netrukus vyras suvokė, kad jis ir Anastasija vienas kitam jaučia stipresnius jausmus, tad ėmė kurti bendrą buitį.

„Kai jau pamačiau, kad spintoje daugiau drabužių yra jos, o ne mano, tada supratau – laikas žengti žingsnį ir pasiūlyti gyventi kartu“, – juokėsi jis.

Gyvendamas su mylimąja Valdas ilgainiui įsitikino ir tuo, kad jie nėra pernelyg skirtingi, kad gali dar toliau eiti kartu ir santykiuose žengti svarbesnį etapą.

„Mes sutariame gerai, nedaug pykstamės, visad stengiamės rasti atspirties tašką ir judėti tolyn. Gyvendami kartu supratome, kad mums sekasi gerai“, – patikino pašnekovas.

Valdo Kabutavičiaus ir jo išrinktosios Anastasijos vestuvės / Roko Lukoševičiaus nuotr.

Sužadėtuvės per Kalėdas

Tai supratęs Valdas vieną gražią dieną priklaupė ant kelio ir Anastasijai pasipiršo. Ypatingos piršlybų idėjos, anot vyro, kaip ir nebuvo, tiesiog žiedelį kurį laiką nešiojosi kišenėje bei laukė tinkamos progos. Ir sulaukė – per Kalėdas.

„Iš vyriškos pusės mąstant, galvojau, bus lengva ir prisiminti, ir graži šventė“, – juokėsi Valdas.

Vos tik susižadėjus vestuvių planavimas neprasidėjo. Iš pradžių pora galvojo tuoktis pavasarį, bet pamąstę šventę nukėlė ateičiai. Vis dėlto vasarą užgriuvo darbai, tad liko arba vedybas rengti rudenį, arba nukelti dar tolimesniam laikui. Galiausiai nusprendė neatidėlioti, be to, porai patiko ir tai, kad vestuvių metu bus rudeniškų spalvų.

„Kadangi pats nemažai dirbu vestuvėse, buvo įdomu atsirasti toje kitoje, jaunųjų, pusėje, nes viską pamačiau kitomis spalvomis. Vos spėjome, bet pavyko.

Buvo įvairių išbandymų ir sunkumų, turbūt, kaip ir kiekvienoje poroje, nes reikėjo priimti daug sprendimų: kur organizuosime šventę, ką kviesime, ir panašiai. Vis dėlto radome kompromisą ir viskas pavyko“, – 15min pasakojo buvęs grupės „Pikaso“ narys.

Valdo Kabutavičiaus ir jo išrinktosios Anastasijos vestuvės / Roko Lukoševičiaus nuotr.

Žmona – geriausia patarėja įvaizdžio klausimais

Tradicijos, kai iki pat ceremonijos jaunikis nemato nuotakos, pora nesilaikė. Sutuoktiniai netgi nusprendė kartu atvažiuoti į šventę iš viešbučio.

„Sakėm, jeigu jau keliaujame per gyvenimą kartu, tai keliausime ir į šventę“, – šyptelėjo Valdas.

Tačiau Anastasijos vestuvinę suknelę jis pamatė tik šventės rytą spalio 9-ąją. Užtat kaip puošis Valdas, ji žinojo jau anksčiau – buvo už tai atsakinga.

„Džiaugiuosi galėdamas išvysti suknelę pirmas. O kalbant apie mano aprangą, žmona yra geriausia patarėja, tad padėjo susikurti ir įvaizdį, – šypsojosi V.Kabutavičius. – Kažko ypatingo negalvojome, nes esu mėgstantis klasiką, tad nusipirkau juodą smokingą. Daug rinkomės, bet galiausiai suvokiau, kad geriausia apranga yra ta, su kuria geriausiai jaučiuosi. Na, ko daugiau vyrui reikia.“

Valdo Kabutavičiaus ir jo išrinktosios Anastasijos vestuvės / Roko Lukoševičiaus nuotr.

Žiedai taip pat pasirinkti klasikiniai. Ir nors Valdas neslepia, kad Anastasija galimai norėjo kažko įdomesnio, bet čia jis turėjo savų argumentų – anot muzikanto ir laidų vedėjo, mados po tam tikro laiko gali kisti ir įmantresni žiedai tiesiog nebepatiks.

„Mano tėvukas pasiūlė nukeliauti pas savo seną pažįstamą, turintį juvelyrikos įmonę. Jis pagal užsakymą pagamino mums žiedus, kurie tiko idealiai.

Beje, buvo miela akimirka, nes jis prisiminė, kaip mane matydavo dar visai mažytį, o dabar matė jau besirenkantį vestuvinius žiedus“, – pridūrė jis.

Valdo Kabutavičiaus ir jo išrinktosios Anastasijos vestuvės / Roko Lukoševičiaus nuotr.

Apgalvota vestuvių vieta ir medaus mėnuo Italijoje

Savo šventės pora neįsivaizdavo be pačių artimiausių žmonių. Kartu su artimaisiais ir draugais, iš viso buvo pakviesta apie 50-imt svečių. Tiesa, Valdo brolis į vestuves atvyko iš užsienio, tad neišvengta nerimo, ar viskas bus gerai, ar leis keliauti pandemijos apribojimai.

Valdas ir Anastasija daug galvojo ir apie tuoktuvių vietą, nes mintis susituokti tiesiog Santuokų rūmuose nežavėjo – jiems norėjosi kažko nematyto ir būtinai gryname ore. Tam puikiai tiko Kairėnuose esantis Botanikos sodas.

„Abu mylime gamtą, bet labai toli už Vilniaus nenorėjome keliauti. Botanikos sodas – ypatinga vieta, kurioje dažnai vaikščiodavome. Aišku, rizikuojame dėl oro, bet tikimės, kad viskas bus gerai“, – dar prieš vestuves kalbėdamas su 15min vylėsi vyras.

Bažnyčioje pora kol kas nutarė nesituokti: „Santuoką joje galbūt norėsime įprasminti po metų, o gal tada, kai krikštysime savo būsimus vaikučius.“

Valdo Kabutavičiaus ir jo išrinktosios Anastasijos vestuvės / Roko Lukoševičiaus nuotr.

Jaunavedžiai prašė nepirkti jiems gėlių, nes iš karto po vestuvių keliaus į Italiją, tad nė nespėtų jomis pasidžiaugti. Vietoj jų draugams pasiūlė padovanoti patinkančio vyno butelį, nes abu mėgsta gerą vyną.

„Be to, juo galėsime mėgautis visus metus ir atsiminti šią šventę, gal net ir pasikviesti svečių“, – savo sprendimu džiaugėsi Valdas.

Vakarinė vestuvių dalis – irgi kruopščiai suplanuota. Ji vyks Vilniuje esančiame restorane. Čia svečių laukia muzikinės staigmenos bei paties Valdo pasirodymas.

Valdo Kabutavičiaus ir jo išrinktosios Anastasijos vestuvės / Roko Lukoševičiaus nuotr.

Kadangi pora tikrai mėgsta kartu keliauti, tad nusprendė ir patys suorganizuoti savo medaus mėnesį. Iš pradžių vyks į Romą, pabus ten keletą dienų, vėliau lankys kitus miestus, o kaip galutinė stotelė numatytas Milanas.

„Gal paimsime mašiną ir tiesiog žiūrėsime, ko norisi tą dieną. Nenorime turėti griežto plano“, – tikino V.Kabutavičius.

Tradiciškai uždavus klausimą apie šeimos pagausėjimą, Valdas neslėpė, kad su žmona apie tai jau pagalvoja.

„Gal taip yra todėl, kad abu esame iš šeimų, kur buvo daugiau nei vienas vaikas. Bet žiūrėsime, kaip Dievas duos. Abu mylime vaikus“, – neslėpė vyras.

Anastasija po vestuvių nutarė pasirinkti Valdo pavardę. Beje, moteris dirba finansininke ir Valdas dėl to labai laimingas, nes mano, kad vienas žmogus poroje turi būti aštraus proto, gebantis sudėlioti dalykus, o kitas – kuriantis.

Fotogalerija:

Valdo Kabutavičiaus ir jo išrinktosios Anastasijos vestuvės (50 nuotr.)
+44
Skaitykite daugiau