Vedė Vaivos Mainelytės anūkas Jokūbas Maldeikis: močiutė – didžiausia vestuvių iniciatorė

Vaiva Mainelytė ir Jokūbas Maldeikis su Gerda Vinkauskaite/ „Fotobanko“ archyvų ir Valerijos Krisko nuotr.
Vaiva Mainelytė ir Jokūbas Maldeikis su Gerda Vinkauskaite/ „Fotobanko“ archyvų ir Valerijos Krisko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-09-15 14:55
AA

Kino ir teatro aktorė Vaiva Mainelytė (72) savaitgalį atšventė anūko Jokūbo Maldeikio (27) ir jo išrinktosios Gerdos Vinkauskaitės (24) vestuves.

Tuoktuves susiplanuoti viešojo administravimo magistrantei Gerdai ir keliems barams vadovaujančiam Jokūbui užteko vos pusantro mėnesio. Po ceremonijos Vilniaus santuokų rūmuose maždaug trisdešimt svečių susirinko bare „Kas Kas“ – jame pora prieš trejus metus ir susipažino.

Viena garbiausių viešnių šventėje buvo Jokūbo močiutė – teatro ir kino aktorė Vaiva Mainelytė. „Be močiutės išvis nebūtų nieko“, –  žurnalui „Žmonės“ atviravo J.Maldeikis.

Jokūbas Maldeikis ir Gerda Vinkauskaitė/ Valerijos Krisko nuotr.

„Gerda, Jokūbo žmona, tiek man, tiek mūsų šeimai labai patinka. Sakau, kad esame panašaus kirpimo – visi draugiški. Su dideliu džiaugsmu susipažinau su Gerdos giminėmis“, – Žmonės.lt jau po šventės pasakojo Jokūbo močiutė, aktorė Vaiva Mainelytė.

Ypatinga proga Vaiva Jokūbui linkėjo laimės. „Per vestuves jiems pasakiau: nepraraskite pagarbos vienas kitam ir nereikalaukite tapti kitokiais, nei esate dabar, kai vienas kitą mylite ir draugaujate“, – kalbėjo aktorė.

Vaiva prisipažino, kad matyti besituokiantį anūką – itin jautri akimirka. „Žiūrėdama į juos, prisiminiau savo mylimus berniukus. Tikėjau, kad ir pirmasis, ir antrasis vyras man bus visam gyvenimui – kartu sutiksime senatvę. Per vestuves man per akis prabėgo visas kaleidoskopas“, – pasakojo ji.

Nuoširdus pokalbis su pora ir vestuvių fotosesija – jau šį ketvirtadienį žurnale „Žmonės“.

Aktorės Vaivos Mainelytės gyvenimas spektakliuose ir kino filmuose (20 nuotr.)
+14