„Vedęs ir turi vaikų“ žvaigždė Christina Applegate kovoja su sunkia liga: negali avėti batų, remiasi lazda

Christina Applegate su kolegomis Davidu Faustino ir Katey Sagal / Vida Press nuotrauka
Christina Applegate su kolegomis Davidu Faustino ir Katey Sagal / Vida Press nuotrauka
Šaltinis: Žmonės
2022-12-07 13:20
AA

Gimtadienio išvakarėse aktorė Christina APPLEGATE (51) gavo svarbią dovaną – žvaigždę Holivudo šlovės alėjoje. Ir nuliūdino žinia, kad tik pasirodęs serialo „Tu man miręs“ trečiasis sezonas jai – paskutinis.

Aktorė 2021-ųjų rugpjūtį paskelbė, kad serga išsėtine skleroze, ir iki pat lapkričio 14-osios nesirodė viešumoje. O per šventę Holivudo bulvare rėmėsi elegantiška lazda – tokių turi bent penketą – ir buvo basakojė: dėl ligos bet kokie batai skaudina pėdas arba trikdo pusiausvyrą.

Sakančią padėkos kalbą ją prilaikė legendinio serialo – komedijos „Vedęs ir turi vaikų“ – žvaigždės Katey Sagal ir Davidas Faustino, kolegė iš „Tu man miręs“ Linda Cardellini. Taip pat nuo mamos akių nenuleido dukra Sadie Grace LeNoble.

„Jūs – didžiausias mano turtas. Džiaugiuosi, kad kartu pradėjome karjerą. Jūs – mano gentis, mano meilė“, – dėkojo ji Sagal ir Faustino. O padėka serialo „Tu man miręs“ komandai tapo tai, kad aktorė ryžosi užbaigti trečiąjį sezoną. Kūrėjai siūlė Christinai atsisakyti darbo ir net buvo pasirengę baigti projektą čia ir dabar, tačiau Applegate norėjo, kad istorija būtų papasakota iki galo – ir jos veikėja Džen Harding padėtų tašką.

  • Visą straipsnį gali skaityti Žmonės.lt prenumeratoriai

Penkis mėnesius, kol Christina gydėsi, filmavimas buvo sustabdytas. Tačiau bent kiek sustiprėjusi ji grįžo į aikštelę. Darbas daug pareikalavo ir iš Applegate, ir iš visos komandos – aktorė vos vaikščiojo ir sunkiai pakėlė krūvį.