Veidą išsitatuiravęs reperis Mad Money: „Pagaliau jaučiuosi gyvas“

Mad Money / Asmenininio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vienas populiariausių reperių Lietuvoje Mad Money padarė tai, kam ryžtasi nedaugelis. Visą savaitgalį įvairius įrašus su žodžiu „Alive“ socialiniuose tinkluose viešinęs ir smalsumą gerbėjams kėlęs atlikėjas pirmadienio rytą juos nustebino. „Ilgą laiką norėjau papuošti savo veidą tatuiruote. Tačiau, kaip ir viskam, turėjo ateiti tinkamas laikas“, – komentuoja savaitgalį pas tatuiruočių meistrus apsilankęs atlikėjas.

Ant reperio kūno pirmieji piešiniai atsirado prieš dešimt metų. Tatuiruotės dengia abi rankas, jų yra ant kaklo, krūtinės, pilvo ir kojų.

„Jau nuo vaikystės tatuiruotės man buvo kažkas gražaus ir žavinčio. Sulaukęs pilnametystės pasidariau pirmąją. Tiesa, ji buvo daryta namų sąlygomis, savadarbe mašinėle, todėl ir rezultatas toli gražu nebuvo džiuginantis. Netrukau daug laiko suprasti, kad šiai įvaizdžio detalei nereikia gailėti pinigų. Visos kitos mano tatuiruotės, įskaitant ir šią, yra darytos profesionalių meistrų, kurie sostinėje yra įkūrę, mano manymu, geriausią tatuiruočių saloną Lietuvoje. Turiu tikrai nemažai kūno piešinių. Teko sukandus dantis atkentėti nemažai skausmo, tačiau proceso metu buvo daug ir prisijuokta, prasikalbėta. Kaskart sužinau kažką naujo apie tatuiruotes bei jų kultūrą“, – mintimis dalijasi Mad Money.

Žinomas atlikėjas gatvėje dažnai sulaukia smalsių žvilgsnių, komentarų, įvairių reakcijų. Reperis supranta, kad ne kiekvienas lietuvis palankiai žiūri į tatuiruotes matomose vietose.

„Vyresniems žmonėms tatuiruotės asocijuojasi su nusikalstamu pasauliu. Ypač, kuomet tatuiruotės puošia veidą. Visgi norėčiau pastebėti, kad tatuiruotė ir „nakolkė" yra visiškai skirtingi reiškiniai. „Nakolkė" tai tam tikrą nustatytą reikšmę turintys tam tikrose kūno vietose įrėžti simboliai, neturintys jokios meninės vertės. Tatuiruotė – atvirkščiai. Skirtingiems turėtojams tos pačios tatuiruotės gali reikšti visiškai skirtingus dalykus, prisiminimus, emocijas, žmones. Aišku, tai gali būti tiesiog stilinga įvaizdžio dalis“, – svarsto Mad Money.

Paprašytas paaiškinti tatuiruotės ant veido prasmę, atlikėjas dalinasi ne tik ja, bet ir kitų metų planais. „Pastaruoju metu patyriau daug teigiamų pokyčių tiek asmeniniame gyvenime, tiek kūryboje. Manau, tai labai nudžiugins mūsų klausytojus. Grupė Mad Money dirba visu pajėgumu ir šiais metais pažada ne kartą nustebinti naujais vaizdo klipais, ir, mano nuomone, šį kartą itin stipriu albumu! Pagaliau jaučiuosi gyvas ir pasiruošęs žengti tvirtus žingsnius lietuviškos muzikos pasaulyje! Norėčiau palinkėti visiems būti mažiau susikausčiusiems bei nebijoti išsiskirti, jeigu jus tai išties daro laimingais. Gyvename dėl savęs ir mums artimų žmonių, o ne dėl to ką pamanys ar pasakys aplinkiniai. Alive“, – linki atlikėjas.

Skaitykite daugiau