Veido serumų abėcėlė: ką ir kaip naudoti įvairiais gyvenimo etapais?

Veido serumų abėcėlė: ką ir kaip naudoti įvairiais gyvenimo etapais? / „Mixa“ nuotr.
Veido serumų abėcėlė: ką ir kaip naudoti įvairiais gyvenimo etapais? / „Mixa“ nuotr.
Šaltinis: Reklama
2024-05-02 09:27
AA

Kiekviena iš mūsų kasdien galime patirti skirtingus gyvenimo etapus. Tačiau ar įsisukusios į rutiną visada pastebime savo veido odos pokyčius? Prancūzijos vaistinėje sukurtas prekių ženklas „Mixa“, pristatantis naują serumų liniją, kviečia daugiau dėmesio skirti veido odai ypatingais gyvenimo momentaisir pasikartoti serumų abėcėlę: nuo to, kaip juos naudoti, iki to, kaip derinti tarpusavyje.

Skirtingais gyvenimo etapais mūsų veido oda išgyvena kardinalias permainas. Hormonų pokyčiai, gyvenimo būdas, išorės veiksniai stipriai veikia odą, tad ji gali pradėti labiau riebaluotis, kimštis arba kaip tik išsausėti ir tapti itin jautri.

Būtent tokioms situacijoms „Mixa“ savo laboratorijose sukūrė naujus veido serumus, kurie pasižymi efektyviomis aktyviųjų medžiagų kombinacijomis ir specialiais jų naudojimo protokolais. Naudojami atskirai arba derinami tarpusavyje specifiniais gyvenimo momentais, serumai padeda jautriai odai įveikti pokyčius, išvengti didesnių problemų ir atrodyti sveikai.

Prancūzijos vaistinėje prieš 100 metų pristatytas prekių ženklas „Mixa“ – pripažintas jautrios odos priežiūros priemonių ekspertas. Įvairiems gyvenimo atvejams „Mixa“ sukūrė savo naująją koncentruotų serumų liniją, kuri įveikia jautrios odos netobulumą, atgaivina ją, suteikia skaistumo ir drėgmės.

Serumų revoliucija: kaip išsirinkti tinkamiausią?

Veido serumai yra viena sparčiausiai populiarėjančių veido priežiūros priemonių. Ir ne veltui. Šios priemonės gali efektyviau padėti spręsti skirtingas odos problemas, nes turi itin didelę veikliųjų medžiagų koncentraciją ir giliau skverbiasi į odą. Serumų sudėtyje esantys aktyvūs ingredientai, kaip vitaminas C, salicilo ar hialurono rūgštys, niacinamidas ir kiti, padeda mažinti pigmentines dėmes, poras, pripildyti odą drėgmės ir suteikti natūralaus skaistumo.

Norint išsirinkti tinkamiausią serumą būtina žinoti savo odos tipą. Pavyzdžiui, riebiai odai būdinga per didelė riebalų gamyba, sausai odai trūksta drėgmės, o mišri kenčia panašias problemas, tik specifinėse zonose. Būtent veido odos būklė ir jos pokyčiai skirtingais gyvenimo etapais padiktuos ir serumo pasirinkimą.

Pogimdyminiu laikotarpiu – drėkinimas ir balansas

Pogimdyminiu laikotarpiu dažnai iškyla veido odos problemos, susijusios su hormonų virsmu bei visa tai papildančiu nuovargiu. Tokiu atveju kankina ne tik dėl besiriebaluojančios odos labiau besikemšančios poros, bet ir pavargusi, patamsėjusi ar dehidratavusi oda. Šiuo gyvenimo epizodu būtinas sprendimas – serumų su drėkinamosiomis ir skaistinamosiomis medžiagomis naudojimas. Hialurono rūgštis pripildys odą reikiamos drėgmės, o vitaminas C atgaivins švytėjimą.

Būtent tam sukurtas „Anti-Dark Spot“ serumas, kuris tamsiai ir papilkėjusiai odai suteiks gaivumo ir švytėjimo. Veiksminga ir švelni serumo sudėtis sumažins tamsias dėmes, o odą pavers gyvybingesne ir skaistesne. Derinant su „Anti-Dryness serumu, jų kombinacija suteiks po gimdymo hormoninių pokyčių ir nuovargio išvargintai odai drėgmės bei gaivumo.

Veido serumų abėcėlė: ką ir kaip naudoti įvairiais gyvenimo etapais? / „Mixa“ nuotr.

Menstruacijų ciklo metu – pagalba besikemšančiai odai

Menstruacinio ciklo laikotarpiu kūnas išgyvena radikalius hormonų pokyčius, kurių metu oda gali pradėti labiau riebaluotis, poros – kimštis, o vėliau tam tikros sritys ir sausėti. Salicilo rūgštis ir niacinamidas yra aktyvių ingredientų derinys, kurį galima vadinti tikru gelbėtoju, jei turite riebią, linkusią kimštis, probleminę odą. Šis vienas kitą papildantis duetas kovoja su atsiradusiais spuogeliais, veido netobulumais, skatina natūralius odos atsinaujinimo procesus. Ciklo laikotarpiu atsiradus išsausėjimams reikėtų naudoti ir kitas priemones, kurių sudėtyje yra hialurono ir pieno rūgšties bei vitamino C ir glikolio rūgšties derinių, nes jie drėkina ir skaistina odą.

Tokiai odos būsenai skirtas „Anti-Imperfection“ serumas. Tai tikras naujosios „Mixa“ serumų linijos hitas. Serumo ašis – efektyvi niacinamido bei salicilo rūgšties kombinacija, kuri pašalins visus jautrios odos netobulumus. Salicilo rūgštis padės sumažinti riebalų perteklių, sutraukti poras, o niacinamidas nuramins odą ir išsaugos jos gyvybingumą. Šį serumą galima derinti su visais kitais „Mixa“ gaminių grupės serumais. Dėl visų savybių šis serumas ypač tinkamas naudoti menstruacinio ciklo metu.

Veido serumų abėcėlė: ką ir kaip naudoti įvairiais gyvenimo etapais? / „Mixa“ nuotr.

Po saulės vonių – dėmesys jautriai odai

Vasara – ne už kalnų. Šiuo sezonu neretai išgyvename tikrą veido odos atgimimą, tačiau tai gali sudrumsti saulės vonių perteklius ir nudegimai. Tiesioginiai saulės spinduliai išsausina veido odą, kas vėliau sukelia veidrodinį efektą – ji pradeda dar labiau riebaluotis. To išvengti padeda vasaros kosmetinėje privalomi hialurono ir pieno rūgšties bei salicilo rūgšties ir niacinamido turintys serumai. Naudojant vieną po kito ir koncentruojant juos T zonoje, oda vėl gauna pakankamą kiekį drėgmės, o riebalų perteklius subalansuojamas.

Anti-Dryness“ serumas – tikras išsausėjusios ir sudirgusios odos pagalbininkas, tiesiog būtinas vasaros laikotarpiu. Hialurono rūgštis akimirksniu sudrėkins odą ir suteiks jai putlumo, o pieno rūgštis, būdama raminančios formulės sudėtyje, švelnins odą, padės stiprinti jos barjerą. Šio serumo duetas su „Anti-Imperfection“ ypač pravers vasarą po saulės vonių – padengiant T zoną serumų kombinacija, oda taps atgaivinta ir sudrėkinta vos po pirmųjų naudojimo dienų.

Veido serumų abėcėlė: ką ir kaip naudoti įvairiais gyvenimo etapais? / „Mixa“ nuotr.

Kaip naudoti?

Serumus naudoti – itin lengva ir paprasta. Svarbiausia žinoti kelis pagrindinius žingsnius.

  1. Prieš tepant bet kurį serumą ant veido odos būtina kruopščiai nuprausti ir specialiomis priemonėmis nuvalyti veido odą.
  2. Nedidelį serumo kiekį užlašinkite ant pirštų arba tiesiai ant veido, tada švelniai įmasažuokite jį į odą tiek ryte, tiek vakare. Nepamirškite, kad galima naudoti ir skirtingas serumų kombinacijas.
  3. Po serumo naudokite savo įprastą veido kremą ar drėkinamąjį losjoną, kuris padės geriau įsisavinti serumo veikliąsias medžiagas.

Visas „Mixa“ naujienas galima rasti fizinėse ir elektroninėse „Drogas“ parduotuvėse.