Aktorė Lashana Lynch neigia gandus, kad ji bus sekantis Džeimsas Bondas: „Jūs manęs nenorite“

Lashana Lynch
Lashana Lynch
Šaltinis: Žmonės
2021-09-21 09:46
AA

Jubiliejinio, 25-ojo bondiados filmo „Mirtis palauks“ (angl. „No Time to Die“) žvaigždė Lashana Lynch paneigė gandus, kad ji gali tapti naujuoju Džeimsu Bondu, juokaudama, kad gerbėjai turbūt nenorėtų jos matyti šiame vaidmenyje. Nors, tiesą sakant, tai nėra visiškas paneigimas.

Prieš kinuose pasirodant penktąjį ir paskutinįjį kartą aktoriui Daniel Craig MI6 agento vaidmenyje filme „Mirtis palauks“, kuriame L. Lynch sugrįžta į franšizę agentės Nomi personaže, aktorė jau ir ankščiau šį vaidmenį laikė „labai, labai revoliuciniu“.

Praeitais metais buvo patvirtinta, kad aktorės Lashana Lynch personažas perims Džeimso Bondo skaitinę 007 mantiją, kai legendinis agentas mėgausis užtarnautu poilsiu Jamaikoje.

Vis dėlto panašu, kad be skaičiaus perėjimo nieko daugiau neįvyks, nes aktorė į gandus apie Džeimso Bondo ateitį atsakė neigiamai.

Lashana Lynch

„Ne!“ – kategoriškai atkirto aktorė Lashana Lynch. „Jūs manęs nenorite.“

Kalbant apie tai, kas L. Lynch manymu, galėtų imtis Bondo vaidmens po netrukus kinuose pasirodysiančio filmo „Mirtis palauks“, galimybės yra begalinės.

„Gyvename laiku, kai kino pramonė ne tik suteikia auditorijai tai, ko, jos manymu, nori auditorija. Jie iš tikrųjų duoda publikai tai, ką nori duoti publikai. Su Bondu tai galėtų būti vyras ar moteris. Jie gali būti baltos, juodos, azijietiškos, mišrios rasės.“ – mano aktorė.

„Mirtis palauks“ anonsas:

„Jie gali būti jauni ar seni. Dienos pabaigoje, net jei dvejų metų vaikas vaidintų Bondą, visi trauktų į kiną pažiūrėti, ką veiks šis dvejų metų vaikas, ar ne?“ – juokauja Lashana Lynch.

Naujausias Džeimso Bondo filmas pasakoja apie įvykius, praėjus penkeriems metams po Ernsto Stavro Blofeldo (akt. Christoph Waltz) sugavimo ir pasodinimo į kalėjimą. Kai netrukus Bondas supranta, kad aptiko naują grandiozinį sąmokslą, kuris, jei jį pavyks įgyvendinti, pražudys milijonus žmonių, norėdamas užkirsti tam kelią, Bondas yra priverstas kreiptis pagalbos į savo paties sugautą Blofeldą ir galų gale asmeniškai susitikti su naujuoju ir iki šiol pavojingiausiu savo priešu – paslaptinguoju Safinu (akt. Rami Malek).

Nuotykių ir veiksmo trileris „Mirtis palauks“ kinuose nuo spalio 1 d.

Filmo „Mirtis palauks“ akimirkos (7 nuotr.)
+1