Velso princas Charlesas švenčia 72-ąjį gimtadienį: paviešinta jauki akimirka iš jo vaikystės

Princas Charlesas ir Elizabeth II / SCANPIX ir socialinių tinklų nuotr.
BNS
Šaltinis: BNS
AA

Didžiosios Britanijos princas Charlesas šeštadienį švenčia savo 72-ąją gimtadienį. Šie metai britų sosto įpėdiniui gausūs įvykių: jis užsikrėtė koronavirusu, o jo sūnus princas Harry atsisakė oficialių karališkosios šeimos nario statuso ir pareigų,

Paprastai sosto įpėdinio gimtadienio proga Žaliajame parke ir Londono Taueryje nugriaudi patrankų salvės, tačiau pareigūnai pranešė, kad dėl COVID-19 apribojimų tradicinių ceremonijų šiemet atsisakyta.  

Tarp žmonių, socialiniuose tinkluose pasveikinusių Charlesą su gimtadieniu – vyriausiasis sūnus princas Williamas ir jo žmona Kate. 

Oficialioje karališkosios šeimos „Twitter“ paskyroje paskelbta nuotrauka, kurioje Charlesas, tuomet dar kūdikis, sėdi ant karalienės Elžbietos II kelio, o Charleso ir jo žmonos Camillos paskyroje – nuotrauka, kurioje tradicinį škotų sijoną kiltą segintis princas šypsosi kamerai.

Koronavirusas Charlesui buvo nustatytas kovą. Ligos simptomai buvo lengvi, princas izoliavosi savaitę Škotijoje. Vėliau televizijai „Sky News“ jis sakė, kad jam pasisekė, nes „gana lengvai išsisuko“.

Praėjusią savaitę Atminimo sekmadienio proga sosto įpėdinis karalienės vardu padėjo vainiką prie Kenotafo – memorialo karuose žuvusiems britų kariams.

Vis dėlto, kaip ir kiti karališkosios šeimos nariai, Charlesas pandemijos metu dalyvauja daugelyje oficialių susitikimų ir renginių nuotoliniu būdu.  

Princas Charlesas (12 nuotr.)
+6

Šiemet Charleso sūnus Harry ir jo žmona Meghan Markle atsisakė karališkųjų pareigų ir su sūnumi Archie persikėlė į Kaliforniją. Šeima paskelbė, kad sieks tapti finansiškai nepriklausomi. 

Velso princo titulą turintis Charlesas yra vyriausiasis karalienės sūnus. Sosto įpėdiniu jis tapo būdamas trejų 1952-aisias, kai buvo karūnuota jo motina. 

Skaitykite daugiau