Velykos namuose: TOP 5 būdai mažinti atstumą staigmenomis

„Gera dovana“ siūlo mėgautis dovanomis namuose
„Gera dovana“ siūlo mėgautis dovanomis namuose
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2020-04-08 15:49
AA

Šių metų Velykos – kiek kitokios. Norėdami apsaugoti brangiausius žmones, jas švęsime per atstumą. Tačiau margiausia pavasario šventė gali būti kupina staigmenų. Didžiausia Lietuvoje įspūdžio dovanų platintoja „Gera dovana“ pristato TOP 5 dovanas, kurias galite įteikti savo mylimiems žmonėms net ir karantino metu.

Šokoladas į namus

Pasveikinti su Velykomis galima nusiunčiant rankų darbo šokoladinius saldainius tiesiai artimiesiems, gyvenantiems kitur – į namus. Patys populiariausi rankų darbo saldainiai su įmantriausiais įdarais: čili pipirų, pelėsinio sūrio, šampano su auksu, juodojo sezamo, žaliosios arbatos, romo, raudono vyno ir marcipano tikrai paįvairins jūsų artimųjų šventinį stalą.

Šokoladas į namus

Vakarienės prenumerata

Užsakykite profesionalaus šefo paruoštą vakarienės meniu kartu su produktais ir receptu, kaip pasigaminti restorano lygio patiekalą. Receptai sukurti profesionalių šefų, bet nesudėtingai ir greitai pagaminami. Maisto produktai įvairūs, kokybiški, visuomet derinami prie sezono. Nes visiems patinka valgyti gardų, vertingą namuose ruoštą maistą. Ir tai daryti be didelių pastangų! Velykų stalas atrodys tiesiog puikiai! 

Vakarienės prenumerata

Netradicinis Velykų maistas į namus

Jei jūsų artimieji labiau mėgsta valgyti nei gaminti – nusiųskite jiems jų mėgstamos virtuvės patiekalų Velykų stalui. Kadangi šios Velykos toli gražu nuo tradicinių, nereikia bijoti, kad ir šventinis stalas atrodys kiek egzotiškiau: itališkos picos, indiškas curry, japoniški sušiai, meksikietiški taco, o gal Velykinis šokoladinis tortas? Paverskite šią šventę mėgstamiausia!

Netradicinis Velykų maistas į namus

Leidinių prenumerata

Smalsiems ir viskuo besidomintiems artimiesiems padovanokite metinę mėgstamo leidinio prenumeratą! Rinkitės iš daugiau nei 50 skirtingų žurnalų nuo patiems mažiausiems skirtų LEGO CITY, PENKI iki specializuotų ILIUSTRUOTASIS MOKSLAS, KETURI RATAI, STATYK.

Negalinčius gyventi be knygų tikrai nustebinsite, įteikę elektroninių knygų prenumeratą. Jie galės skaityti pačias populiariausias ir naujausias elektronines knygas savo planšetėje ar išmaniajame telefone.

Filmo peržiūra namuose

Vertinantiems geras istorijas, padovanokite išskirtinę galimybę pasimėgauti kino seansu namuose. Šiuo metu besitęsiantis „Kino pavasaris“ kviečia žiūrėti populiariausius jubiliejinio festivalio filmus namų kino platformose „Žmonės Cinema“ ir „Kinofondas“. Su dovanų čekiu artimieji galės rinktis 1, 3, 5 ar 10 „Kino pavasario“ filmų peržiūrą.

Filmai namuose

Visas šias dovanas rasite didžiausioje įspūdžio dovanų platinimo el. parduotuvėje www.geradovana.lt, kur puikuojasi daugiau nei 2 000 įspūdžio dovanų, galiojančių iki 12 mėn. 

„Gera dovana“ – dovanoti gera!