Velykos žinomų žmonių namuose: jaukūs sveikinimai ir stalus išpuošę nuostabūs margučiai

Gerdos Žemaitės, Rūtos Mikelkevičiutės ir Andriaus Kandelio Velykų šventimas / Asmeninio albumo nuotr.
Gerdos Žemaitės, Rūtos Mikelkevičiutės ir Andriaus Kandelio Velykų šventimas / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-03-31 13:06
AA

Velykos prie šventinio stalo sutraukė šeimas. Laiku kartu su artimaisiais džiaugiasi ir žinomi žmonės. Šių socialinius tinklus užtvindė jaukios akimirkos. Portalas Žmonės.lt kviečia pasižvalgyti, kaip Velykas sutinka žinomi žmonės, o ir kokiais žaismingais margučiais jie papuošė stalą!

Štai Velykų rytą televizijos laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė pasidalijo keletu kadrų su dukra. Televizijos laidų vedėja sekėjams atskleidė, kad Velykų rytą sutiko... oro uoste. Moteris su šeima leidžiasi į kelionę, tad ir margučius teko ridenti neįprastoje aplinkoje.

„Ar kiaušiniai nudažyti, išdalinti, sudaužyti? Na, mūsų tokie, klausykit, jei šunys mūsų nenuvers, Velykos bus pavykusios. Gražių Velykų, tvirtų kiaušinių“, – dar prieš kelionę linkėjo ji.

Televizijos laidų vedėja Gerda Žemaitė taip pat nepamiršo pasveikinti savo sekėjų su Velykomis. Žinoma moteris pasidalijo nuotrauka su sūnumi. Jiedu parodė žaismingai išmargintus velykinius kiaušinius.

Dainininkė Asta Pilypaitė su savo sekėjais taip pat pasidžiaugė nuostabiai nudažytais margučiais.

„Palaimintų visiems šv. Velykų“, – linkėjo ji.

Tuo tarpu šokėjas Andrius Kandelis džiaugėsi galintis Velykas sutikti artimųjų būryje – su dukra, mylimąja Donalda ir jos sūnumi Ąžuolu.

Dainininko Radžio Aleksndrovičiaus namuose šventinės dvasios taip pat netrūksta – jis džiaugiasi Velykų stebuklu. Atlikėjas tiek šventinį stalą, tiek namus papuošė įvairiaspalviais margučiais.

Tuo tarpu dainininkė Miglė Vilčiauskaitė-Migloko per Velykas socialiniuose tinkluose pasidžiaugė ne tik šventės atributu – margučiais, bet ir laiku su artimaisiais. Moteris pasidalijo nuotrauka su močiute.

„Tos pačios moters tęsinys skirtingose fazėse džiaugiasi margučiais“, – prie nuotraukos rašė ji.

Dainininkas Deividas Bastys su žmona Agne Velykų proga taip pat įsiaamžino šeimos fotosesijoje. Pozuodama fotografui, pora su sūnumis spinduliavo pozityviomis emocijomis.