Velykų stalo dekoras

Velykų stalo dekoras / Shutterstock nuotr.
Velykų stalo dekoras / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2014-04-17 16:42
AA

Vėl apsisuko metai. Pagaunate save, kad traukiate iš komodos tas pačias servetėles, puošiate prasiskleidusias beržo šakeles tais pačiais dekoratyviniais kiaušiniais. Taip, tai suteikia pastovumo, puoselėjamos tradicijos, tačiau įprastus daiktus galima pateikti ir kitaip!

Štai turite pintinę ar kibirėlį, kuriame laikėte svogūnus ir česnakus. Dabar ten sukraukite margučius ar sausainius!

Kiekvienam šeimos nariui į lėkštelę įdėkite po kiaušinį – dovanų. Stalo įrankius galite perrišti plaušų juostele ar lininiu siūlu.

Paprastas narvelis ar milžiniška žvakidė gali tapti originalia kiaušinių „tupykla“.

Nepamirškite gyvų gėlių. Juk Velykos – gamtos prabudimo, gyvybės šventė! Tulpės, hiacintai, gerberos, karklų šakelės – tiks viskas!

Kadangi pagrindinė Velykų stalo puošmena – margučiai, tai nesistenkite stalo apsunkinti spalvų gausa. Rinkitės gyvybingas pastelines spalvas: geltoną, rožinę, žalią.

Jei sužaliavo kelios iš miško parsineštos medžių šakelės, padarykite kiaušinių medį. Galite ten patupdyti paukščiuką, popierinį drugelį. Originaliai atrodys į mažas baltas nertas servetėles įsupti vienspalviai margučiai.

Kūrybingai pažvelkite ir į sausainių formeles. Turite kalėdinių žvaigždučių – spauskite iš tešlos: papuošite geltonu glaistu ir bus jums saulutės. Na, o kiaušiniai ir triušiukai – klasika. Galite gražiai gyvūnų figūrėlėmis papuošti stalą ir pagyvinti gėlių kompozicijas.

Natūralumo gerbėjoms siūlome lino, drobės, medžio šakų, plunksnų, įvairaus storio rąstų ir putpelių kiaušinių dekoracijų. Jie ir taip margi, tad dar kažkokiu būdu puošti nebūtina. Pasidairykite močiutės komodoje servetėlių su nėriniuotais pakraščiais.

Įkvepiančios kūrybos!

Velykų stalo dekoro idėjos (18 nuotr.)
+12