Venecijoje Gedvydas Vainauskas vedė 29-eriais metais jaunesnę Liuminatą Mickutę

Gedvydas Vainauskas ir Liuminata Mickutė 3 / Info TV stop kadras
Gedvydas Vainauskas ir Liuminata Mickutė 3 / Info TV stop kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-09-26 20:51
AA

Venecijoje šis savaitgalis ypatingas – čia įprastą gyvenimą sutrikdė didžiulis įvykis – tuokiasi Holivudo garsenybė George‘as Clooney ir advokatė Amal Alamuddin. Tačiau Venecija ir šis savaitgalis svarbus ne tik šiai porai. Žmonės.lt žiniomis, būtent šiame Italijos mieste penktadienį susituokė „Lietuvos ryto“ vyriausiasis redaktorius Gedvydas Vainauskas (58) ir jo pavaldinė, žurnalo „Stilius“ vyr. redaktorė Liuminata Mickutė (29).

Gedvydas Vainauskas ir Liuminata Mickutė / Info TV inf.

Jaunavedžius G.Vainauską ir L.Mickutę Venecijoje pakalbino AP naujienų agentūros korespondentai – miestas knibždėte knibžda žurnalistų, pasirengusių nušviesti G.Clooney vestuves, praneša „Info TV“.

AP žurnalistas pasiteiravo lietuvių poros, kodėl tuoktuvėms pasirinko dieną, sutampančią su G.Clooney vestuvėmis.

„Man tai nerūpi, nes šiandien mano vestuvės, o ne Clooney“, – į kamerą šypsojosi Liuminata.

G.Vainauskas, paklaustas, kuri nuotaka – G.Clooney išrinktoji Amal Alamuddin ar jo žmona – gražesnė, nusijuokė ir ranka mostelėjo į savo išrinktąją.

Užsienio žurnalistų atsitiktinai užklupti lietuviai atrodė laimingi ir švytintys. Paprašyti savo jausmus vainikuoti bučiniu, jie prieš kamerą nesikuklino ir trumpam susilietė lūpomis.

Nuotaka vilkėjo kuklią, dailią baltą suknelę, jaunikis – šventinį kostiumą.

Po to, kai žinia apie jųdviejų vestuves pasiekė Lietuvą, L.Mickutė savo „Facebook“ profilyje parašė: „Buvo slapta, baigėsi tiesioginiu eteriu San Marko aikštėje trims milijonams Italijos RAI televizijos žiūrovų, interviu AP ir dar velnias žino kiek TV, fotografų ir panašiai. Pagarba info.tv ir 15min už gebėjimą atrasti. Kad ir ką bekalbėtumėt – mes labai laimingi, kad turim vienas kitą! Linkim visiems gebėti taip mylėti.“

Gedvydas Vainauskas ir Liuminata Mickutė / Info TV inf.
 

G.Vainausko ir L.Mickutės slapta meilės istorija į viešumą iškilo prieš 4 metus. Pora prieš tai draugavo jau kurį laiką. Tada G.Vainauskas dar buvo vedęs. Jo tuometinė žmona Bronė Vainauskienė dirbo tame pačiame laikraštyje. L.Mickutė tuo metu dirbo „Stiliaus“ žurnaliste.

2013 m. pradžioje Vilniaus apylinkės teismas atvertė Vainauskų skyrybų bylą – B.Vainauskienė kreipėsi į teismą prašydama nutraukti santuoką dėl jos sutuoktinio kaltės.

Šiame reportaže Liuminatos Mickutės komentarą žiūrėkite nuo 00:33 sek.