Venecijoje – ovacijos lietuviams: L.Mikalauskas ir E.Bavikinas griausmingai uždainavo gondoloje

Liudas Mikalauskas / „Facebook“ nuotr.
Liudas Mikalauskas / „Facebook“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-07-15 13:33
AA

Venecijoje atoostogaujantys operos solistai Liudas Mikalauskas bei Egidijus Bavikinas nustebino ir vietinius, ir turistus – uždainavo gondoloje. Netikėtą pasirodymą stebintys žiūrovai lietuviams plojo prie kanalų, filmavo pro langus.

„Pirksim porą gondolų ir kalsim pinigus tiesiog čia“, – feisbuke pasidalijęs vaizdo įrašu juokėsi Liudas Mikalauskas. 

Portalui Žmonės.lt L.Mikalauskas besijuokdamas pasakojo, kad uždainuoti netikėtoje vietoje jiedu su E.Bavikinu sumąstė nesuradę gerai dainuojančio gondolininko. 

„Atvykę atostogauti į Veneciją jau turėjome viziją, kaip plauksime gondola ir mums trauks „O Sole Mio“, tačiau neradome nė vieno gerai dainuojančio gondolininko. Priplaukę ramesnę vietą sumanėme uždainuoti patys, tačiau gondolai pasukus už kampo, kavinėje išvydome būrį žmonių. Jie suskubo mus filmuoti, ploti, o kai kurie pasižiūrėti išlindo pro savo langus. O ką – mes prie dėmesio pripratę, tai toliau tęsėme pasirodymą“, – šypsodamasi kalbėjo L.Mikalauskas.

Paklausykite:

Operos solistas pasakojo, kad tai – ne vienintelis netikėtas pasirodymas Italijoje. Pasak L.Mikalausko, E.Bavikas jau spėjo nustebinti Veronos gyventojus. 

„Turėjome vieną pasirodymą Veronoje. Egidijus kavinėje uždainavo „Pakelkime taurę linksmybių“, iš Verdžio „Traviatos“. Buvome nustebę, kad kavinės savininkas net nežinojo Džiuzepės Verdžio. Tai galime sakyti, kad ne tik atostogaujame Italijoje, bet ir edukuojame italus apie jų kultūrą“, – juokėsi Liudas.

L.Mikalauskas į Italiją išvyko trumpoms atostogoms. „Savaitgalį jau yra suplanuoti koncertai, tai jau mūsų atostogos į pabaigą. Negalėjome leisti sau ilgiau pabūti čia“, – sakė jis.

Paklausus, ar ir kituose Italijos miestuose planuoja surengti netikėtų pasirodymų, operos solistas tik nusijuokė: „Dar reikės sugrįžti į Milaną, nes iš ten skrendame namo, tai gali būti, kad ir ten padainuosim. Tada jau būsim pasirodę ir Venecijoj, ir Veronoj, ir Milane.“