Venecijos filmų festivalis: geriausi įvaizdžiai

Bianca Balti / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Italijoje, Venecijoje, trečiadienį prasidėjo filmų festivalių sezonas. Kaip ir kasmet, garsūs, talentingi žmonės ne tik iš Europos, bet ir iš viso pasaulio susirinko pristatyti bei apžvelgti filmų ir parodyti naujausių apdarų, aksesuarų bei šukuosenų. Kokį – gerą – stilių jau spėjo pademonstruoti festivalio svečiai?

Tai jau 74-tasis tarptautinis Venecijos filmų festivalis. Jis šiemet vyksta rugpjūčio 30–rugsėjo 9 dienomis. Žiūri prezidente tapo amerikietė aktorė Annette Bening. Tiek ji – su „Giorgio Armani“ apdaru, tiek jos kolegės jau spėjo sublizgėti ant raudonojo kilimo. Ir ne tik.

„Mes kuriame filmus, nes mums patinka juos žiūrėti. Ir, man asmeniškai, ta akimirka, kai teatre užgęsta šviesos ir kuomet viskas nutyla ir yra tamsu, tai yra galimybės akimirka. Tuomet visi mes – nesvarbu, ar esi prezidentas ar durininkas, ar esi italas ar amerikietis, ar iranietis ar kinas, ar vyras ar moteris – mes visi galime išsilaisvinti pačiu geriausiu būdu. Ir vėl tapti kaip vaikai: atviri, smalsūs ir priimantys akimirkos teikiamą galimybę“, – per atidarymą jausmingai kalbėjo A. Bening.

Geriausi Venecijos filmų festivalio įvaizdžiai (27 nuotr.)
+21

Tai seniausias filmų festivalis pasaulyje, vykstantis nuo 1932 m. Lido saloje, Venecijoje. Jis yra Venecijos bienalės dalis.

Festivalio apdovanojimai – auksiniai bei sidabriniai liūtai, specialūs grand ir kiti.

Festivalis atidarytas Palazzo del Cinema teatre su Alexanderio Payne'o komedija „Downsizing“. Ceremonijos vedėjas – italų aktorius Alessandro Borghi.

Venecijos filmų festivalis / Vida Press nuotr.

Skaitykite daugiau