Venecijos kino festivalio žvaigždėms šukuosenas kūrė ir lietuvių stilistės

Venecijos kino festivalio žvaigždėms šukuosenas kūrė ir lietuvių stilistės: Rūta Zenkovienė / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Tik dvidešimt plaukų stilistų iš viso pasaulio. Jie dešimtį dienų kūrė šukuosenas kino pasaulio žvaigždėms, kurios dalyvavo 75-ajame Venecijos kino festivalyje. Patekti tarp šių išrinktųjų laimė nusišypsojo ir dviems lietuvėms, žinomoms plaukų meistrėms Rūtai Zenkovienei ir Jolantai Mačiulienei.

„Kai sužinojau, kad esu pakviesta dirbti su įžymybėmis tokio lygio kino festivalyje – džiaugsmui tiesiog nebuvo ribų“, – neslepia R. Zenkovienė, „Cascada grožio mokyklos“ vadovė. Moteris Venecijoje lankėsi pirmą kartą. Šis Italijos miestas ją sužavėjo išskirtiniu gyvenimo būdu: gyventojai kasdien plaukioja į darbus Didžiąja Lagūna įvairaus dydžio laiveliais, jachtomis bei vandens taksi vietoje automobilių.

Kino festivalis vyksta Venecijos miesto Lido saloje, kurioje lietuvės ir apsistojo. Beveik kasdien buvo plukdomos privačiomis jachtomis į pačią Veneciją pas prabangiuose viešbučiuose gyvenančias įžymybes, kurioms lietuvių plaukų stilistės kūrė įvaizdį. Ypač daug žvaigždžių apsistojusios ištaigingame viešbutyje „Excelsior“. Tik 200 metrų nuo šio viešbučio ir yra ištiestas festivalio raudonasis kilimas. Prie šio viešbučio jachtų prieplaukoje atplukdomų žvaigždžių paprastai ir laukia žurnalistai bei fotografai. „Ir man teko kartu su kino ir meno prodiusere Emanuela Cacciamani vienoje iš jos privačių jachtų būti atplukdytai būtent prie šio viešbučio“, – įspūdžiais dalijosi Rūta, kurią itin nustebino žinomų žmonių paprastumas, nuoširdumas ir draugiškumas.

R. Zenkovienė Lietuvoje dirba pagrindine technologe ir seminarų vedėja grožio priemonių profesionalams tinkle „Cascada”. Kadangi ši lietuvių įmonė atstovauja prestižinį plaukų priežiūros ženklą „Philip Martin‘s”, todėl R. Zenkovienei ir atsirado galimybė vykti į Veneciją, mat šiame kino festivalyje šukuosenos žvaigždėms kuriamos tik su šia kosmetika.

Lietuvei teko kurti įvaizdį italų aktoriui Paolo Stella, kino ir meno prodiuserei E. Cacciamani, trumpametražinių filmų prodiuserinės kompanijos direktoriui Morelli Adriano, daugeliui jaunosios kartos aktorių. Rūtai įsiminė ir visos „Philip Martin‘s” komandos darbas su airių kilmės Holivudo kino aktoriumi Jonathanu Rhys Meyers.

Į Veneciją Rūta vyko drauge su Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos prezidente Jolanta Mačiuliene. „Grįžome pasisėmusios didžiulės profesinės patirties, su gausa emocijų, įkvėptos naujiems projektams ir darbams, pakylėtos, pasijutusios tarsi pačios būtume žvaigždėmis“, – šmaikščiai sako R. Zenkovienė. Pirmąją festivalio dieną buvo renkamas geriausias stiliaus įvaizdis, ir į garsenybių dešimtuką pateko dvi žymios apie madą rašančios tinklaraštininkės, kurioms plaukų įvaizdį kūrė būtent J. Mačiulienė.

Pasak „Cascada grožio mokyklos“ vadovės R. Zenkovienės, šiuolaikiniame moderniame pasaulyje kirpėjo-stilisto profesija yra itin populiari ir perspektyvi. Štai kodėl ir kilo sumanymas Kaune prieš penkerius metus atidaryti novatorišką, pagal naujausias technologijas įkurtą, pateisinančią reiklių studentų lūkesčius, grožio mokyklą. R. Zenkovienė neslepia, kad plaukų stilisto profesija šiandien vadinama prestižine.

Venecijos kino festivalio žvaigždėms šukuosenas kūrė ir lietuvių stilistės (29 nuotr.)
+23
Skaitykite daugiau