Venecijos kino festivalyje Julie Andrews atsiėmė apdovanojimą už viso gyvenimo nuopelnus

Julie Andrews atsiėmė apdovanojimą už viso gyvenimo nuopelnus / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Lido saloje, Venecijoje, vyksta 76-asis Venecijos kino festivalis. Net 11 dienų trunkančio festivalio vienas svarbiausių renginių – iškilminga ceremonija, kurios metu įteikiamas apdovanojimas už viso gyvenimo nuopelnus.

Pirmadienio popietę šį garbingą apdovanojimą atsiėmė britų aktorė Julie Andrews (83). Moteris išgarsėjo suvaidinusi legendomis tapusiuose filmuose „Merė Popins“ (1964 m.) ir „Muzikos garsai“ (1965 m.). 

„Man didelė garbė būti nominuotai už viso gyvenimo nuopelnus. Venecijos kino festivalis nuo seno žinomas, kaip veinas geriausių kino festivalių visame pasaulyje. Dėkoju už šį įvertinimą ir tikiuosi, kad rugsėjį būsiu tame nuostabiame mieste“, – kovo mėnesį sužinojusi apie svarbų įvertinimą kalbėjo J. Andrews.

Julie Andrews filme „Muzikos garsai“ / Vida Press nuotr.

Venecijos kino festivalio direktorius A. Barbera teigė, kad ši aktorė pakeitė tuometinę kino industriją. Be to, ji niekuomet nesirinko vaidinti tik jai patogių vaidmenų ir visuomet stačia galva pasinerdavo į didžiausias avantiūras.

„Ji sutiko atlikti skirtingus, dramatiškus, provokuojančius ir ironiškus vaidmenis“, – kalbėjo jis. 

Po sėkmingo starto, aktorė Julie Andrews ne tik tapo ypatingo ryškumo žvaigžde, bet ir nusitiesė sau sėkmingą karjeros Holivude kelią. Jaunoji karta ją puikiai pažįsta iš visų „Princesės dienoraščio“ dalių, kur Julie įkūnijo princesės (Anne Hathaway) močiutę, dabar ji neretai įgarsina ir labai populiarių animacinių filmų herojus. Tarp jų – ir Marleną iš „Bjaurusis aš“ ar karalienę Lilę iš „Šreko“.

Julie Andrews atsiėmė apdovanojimą už viso gyvenimo nuopelnus (17 nuotr.)
+11
Skaitykite daugiau