Venesuela sukrėsta: per ginkluotą užpuolimą žuvo gražuolė serialų aktorė Monica Spear ir jos vyras

Monica Spear / „Scanpix“ nuotr.
Monica Spear / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-01-07 20:14
AA

Venesuelą sukrėtė žiaurus nusikaltimas. Pirmadienį, sausio 6-ąją, per ginkluotą užpuolimą žuvo „Mis Venesuela 2004“ titulo savininkė, populiari telenovelių aktorė Monica Spear (29) ir jos vyras Thomas Henry Berry (39). Plėšikai užpuolė šeimos automobilį ir nušovė Monicą bei jos vyrą, kai šie bandė priešintis užpuolikams. Į koją sužeista penkiametė poros dukra Maya gydoma ligoninėje. Jos būklė yra stabili, mergaitę prižiūri seneliai, rašo nbcnewyork.com.

Policijos teigimu, plėšikai Monicos Spear šeimą užpuolė pirmadienio vakarą Karabobo valstijos greitkelyje. Esą poros automobilis „Toyota Corolla“ buvo priverstas sustoti dėl gedimo, o žmonės užpulti, kol laukė techninės pagalbos. 

Kaip rašo „The Associated Press“, pastaruoju metu Monica Spear ir jos vyras verslininkas Thomas Henry Berry su dukra gyveno Jungtinėse Amerikos Valstijose, o į Venesuelą atvyko atostogauti. 2012-aisiais buvo kalbama, kad pora išsiskyrė, tačiau tokie pranešimai nebuvo oficialiai patvirtinti. Monica Spear su Thomu Henry Berry susituokė 2008-ųjų birželį, tų pačių metų spalį jiems gimė dukra.

„Mis Venesuelos“ titulą Monica Spear iškovojo 2004-aisiais. Savo šaliai ji atstovavo 2005 metų „Mis Visata“ konkurse, čia užėmė ketvirtą vietą. 

Po grožio konkurso Monica Spear pradėjo vaidinti telenovelėse ir sukūrė pagrindinius vaidmenis ne viename populiariame seriale.

Venesueloje nužudyta aktorė, tituluota gražuolė Monica Spear (5 nuotr.)
„Scanpix“ nuotr.
+2

2013 metais Venesueloje užregistruota daugiau nei 24 tūkst. žmogžudysčių. Nusikalstamumo lygis šalies sostinėje Karakase laikomas kritiniu.