Veronika ir Donatas Montvydai: „Abu suprantame: gyventi su žvaigžde nėra lengva“

Veronika ir Donatas Montvydai
Veronika ir Donatas Montvydai
Šaltinis: „Žmonės“
2017-12-06 12:00
AA

Gana anksti sukūręs šeimą ir dabar su žmona Veronika (32) auginantis ketverių dukrytę Adelę ir aštuonių mėnesių Kajų, dainininkas Donatas MONTVYDAS (30) visai dėl to nesigaili ir dėl noro išsaugoti seksualaus, laisvo atlikėjo įvaizdį nesiruošia žmonos ar vaikų slėpti. Atvirkščiai, „noriu kalbėti jaunimui, jog šeima yra pasididžiavimas, o ne gėda, kad ją reikėtų slėpti“.

Veronika atvira, gyventi su perfekcionistu nėra paprasta – reikia pasitelkti visą kantrybę ir išmintį. Kartais tenka tramdyti Donato emocingumą, pasakyti, kad jo jau per daug. Kartais namie būna per daug spaudimo, kartais per daug reiklumo... Pavyzdžiui, vakarienė ne taip pagaminta! Arba ne taip kas nors padėta. Tuomet emocijos būna aukščiausio lygio. Tačiau kai ją apninka mintys ar nuojauta dėl kokios įkyrios gerbėjos, jiedu su Donatu susėda pasikalbėti. Kai Donatą ima erzinti kelintą dieną iš eilės subjurusi žmonos nuotaika, jiedu suguldo vaikus ir vėl kalbasi. „Kad pasikartotume vertybes, dėl kurių esame šeima.“ Abu supranta: gyventi su vienu garsiausių Lietuvos dainininkų ir jį lydinčia šlove – nėra lengva.

Tačiau Veronika nesiruošia bijoti ir kiekviename žingsnyje vyru abejoti – tai reikštų nemylėti savęs. Jei bijosi, neliks laiko gyventi, įsitikinusi. Be to, Donatas yra labai sąžiningas. Dainininkas irgi neslepia itin vertinantis savo žmoną – žmogų, su kuriuo norėtų pasenti. „Jei prarasčiau Veroniką ir vaikus, jokie apdovanojimai ir pasiekimai scenoje, jokie gerbėjų laiškai manęs nepaguostų. Prarasti šeimą man reikštų prarasti viską. Tai svarbiau net už muziką.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“. Šiame numeryje taip pat skaitykite: