Veronika Montvydienė – apie dovanas, kurios jos artimuosius išties džiugina

Sotera Šveikauskaitė ir Veronika Montvydienė su dukra / Pauliaus Peleckio nuotr.
Sotera Šveikauskaitė ir Veronika Montvydienė su dukra / Pauliaus Peleckio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-11-20 12:51
AA

Lapkričio 20 dieną kūdikių maistu besirūpinantis prekinis ženklas „Semper“ žinomas mamas pakvietė drauge paminėti artėjančių švenčių. Renginyje apsilankė garsios tinklaraštininkės bei aktyvios, Šv. Kalėdoms ruoštis jau suskubusios žinomos moterys.

Atlikėjo Donato Montvydo žmona Veronika Montvydienė auginanti du vaikus Adelę ir Kajų pasakojo, kad tradicijų jų šeima dažniausiai laikosi labiau per Šv. Kūčias, nes per Šv. Kalėdas šiek tiek sudėtinga visiems susėsti drauge. Donatas dažniausiai koncertuoja.

Linksmo lagamino švenčių studijoje vyko „Semper“ Kalėdų šventė / Pauliaus Peleckio nuotr.

„Visi mes mėgstame praktiškas dovanas, todėl išsiaiškiname, ko kam reikia ir parašome Kalėdų Seneliui laišką. Nemėgstu, kai dovana virsta problema. Jei turime įkvėpimo, dažniausiai pakuojame dovanas rankomis, stengiamės tai padaryti, kuo gražiau bei nuoširdžiau.“ – pasakojo Veronika.

Moteris išdavė, kad jų su Donatu vaikams šventiniu laikotarpiu labai patinka žiūrėti šeimos filmus, leisti dienas su artimaisiais ir, žinoma, dalytis dovanomis.

Linksmo lagamino švenčių studijoje vyko „Semper“ Kalėdų šventė / Pauliaus Peleckio nuotr.

„BabyBlog“ tinklaraščio autorė Sotera Šveikauskaitė atviravo, jog Šv. Kūčias ji sutinka dažniausiai su vyro tėvais Vilniuje, o Šv. Kalėdas su su savo šeima. Dabar Sotera su nostalgija prisimena tradiciją, kuri vaikystėje jai suteikdavo be galo daug džiaugsmo. „Mano mama anksčiau paruošdavo saldainių taką, kuris vesdavo mus iki dovanų. Ilgainiui tai tapo tarsi laukiamiausiu švenčių atributu. Kartais pagalvoju, kad ir vėl reikėtų šį gražų įprotį gražinti. Dažnai aš pati stengiuosi daryti dovanas. Manau, kad žmonėms svarbiausia parodyti šilumą bei meilę, visi vertina iš širdies dovanotus dalykus.“ – kalbėjo Sotera.

Ji ir kitos garsios mamos su savo atžalomis puikiai leido laiką „Semper“ surengtoje šventėje. Jos dalijosi savo įžvalgomis apie vertingas, reikalingas dovanas, Šv. Kalėdų tradicijas ir viena kitai negailėjo patarimų. 

Į renginį atvyko Julija Žižė, Indrė Trusovė, Gintarė Kia ir kitos populiarių tinklaraščių autorės bei aktyvios mamos.

„Semper“ Kalėdų šventė (36 nuotr.)
+30