Veronika Montvydienė: „Netikėjau, kad susiesiu gyvenimą su žmogumi iš pramogų verslo“

Donatas ir Veronika Montvydai / Stop kadras
Donatas ir Veronika Montvydai / Stop kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-12-29 16:27
AA

„Tokį interviu duodame pirmą kartą per šešerius metus“, – šypsosi vienas populiariausių Lietuvos dainininkų Donatas Montvydas.

28-erių scenos žvaigždė su žmona Veronika nuoširdžiam pokalbiui Naujųjų išvakarėse į savo namus pakvietė laidos „Gyvenimas“ kūrėjus.

Viešumo ir nereikalingo dėmesio nemėgstanti pora pasakos ne tik apie gražiausias metų šventes judviejų namuose, bet ir apie itin asmeniškus dalykus – pažintį, piršlybas, slaptas vestuves ir dvimetės dukrytės Adelės auginimo džiaugsmus ir rūpesčius.

„Donatas visada žino, ko nori. Niekada nesupratau vaikinų, kurie sako „gal pabandom“. Ką pabandom? Pabandymai manęs nedomina. O štai jis iškart žinojo, kad nori rimtų santykių. Žmogaus su tokia charizma ir tvirtu charakteriu dar nebuvau sutikusi, nors jeigu kas nors man būtų pasakęs, kad susiesiu gyvenimą su žmogumi iš pramogų verslo, būčiau tik nusijuokusi“, – laidoje kalbės Veronika.

Donatas ir Veronika Montvydai / Stop kadras

Nuoširdumo nestigs ir Donatui: „Trečio žmogaus atsiradimas šeimoje – didžiulė atsakomybė. Esu šeimos maitintojas, todėl turiu daug dirbti, bet tuo pačiu esu vyras ir tėvas, todėl dėl scenos negaliu labai skriausti savo šeimos. Joje norėčiau būti toks pat profesionalas, koks esu profesijoje, deja, dar nesu, bet tikrai to mokausi.“

Kodėl Donatas Montvydas nedainuoja lopšinių dukrelei Adelei ir kaip su įtemptu sutuoktinio grafiku susitaiko jo žmona Veronika?

Apie tai – trečiadienį 19.30 val. LRT laidoje „Gyvenimas“.