„Versace“ podiumo žvaigždės Milane – lietuviai Lukas Katinas ir Mantas Armalis

Mantas Armalis ir Lukas Katinas / „Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dvidešimtmečiai Lukas Katinas iš Palangos ir Mantas Armalis iš Plungės – du lietuviai, kuriems šįmet Milano vyrų mados savaitėje teko demonstruoti vieną spalvingiausių savaitės kolekcijų. Modelių atrankos metu abu atletiškus vaikinus savo kolekcijai parodyti išsirinko dizainerė Donatella Versace.

Ryškiaspalviai ateinančio pavasario–vasaros „Versace“ mados namų drabužiai išaukštino ne tik atletiškas vyrų kūno formas, bet ir parodė visiems pasaulio vyrams, kad į sunkmečio grimasas galima reaguoti optimistiškai. Ką tai reiškia? Milano kūrėja Donatella Versace neabejoja, kad sunkmečio nuotaikas galima įveikti į spintą įsileidus fluorescensinių, maloniai nuteikiančių spalvų virusą.

Jurga Jurkevičienė / Asmeninio albumo nuotr.

Abu lietuviai – Lukas ir Mantas – jau prieš kelerius metus tapo dizainerės Donatellos Versace favoritais. Ne kartą vaikinai minėjo, kad ši kūrėja itin atsakingai renkasi modelius savo kolekcijoms. Šią vasarą M.Armalis „Versace“ kolekciją pademonstravo jau ketvirtą, o L.Katinas – trečią kartą.

„Versace“ mados takelis kaip ir kasmet buvo įrengtas Milano auksinio mados kvadrato Gesu gatvėje. Jei šįmet dizainerių kolekcijos aukštino atletišką vyrų kūną, tai M.Armalis ir L.Katinas iš kitų vaikinų išsiskyrė tikrai tobulais išlavintais raumenimis. Mantas yra profesionalus Švedijos Mora IK ledo ritulio komandos vartininkas, o Lukas praeityje aštuonerius metus žaidė krepšinį ir beveik metus lankė boksą.

Žvelgiant į lietuvius ant Milano pakylos tapo aišku, kad jie geriau už kitus ant mados takelio įprasmino šių metų vyrams skirto podiumo idėją. Mados pasaulis šiandien dievina išlavintą, sportui ir griežtai disciplinai paklūstantį kūną. Ant tobulų lyg graikų dievų arba Romos gladiatorių kūnų atrodo estetiškai visų dizainerių drabužiai. Tačiau iššaukiantiems „Versace“ rūbams reikia ypatingai grakščių ir tuo pat metu tvirtų kūnų.

„Versace“ podiumo žvaigždės – lietuviai Lukas Katinas ir Mantas Armalis (20 nuotr.)
+14

Patiems lietuviams skaisčiai geltonų, oranžinių, fuksijos spalvų drabužiai atrodo neįprastai. Abu mėgsta jaunatvišką sportišką stilių, vilki džinsus ir sportinius batelius. Pasak Manto ir Luko, gatvėje sunku būtų pasirodyti pasipuošus ryškiaspalviais „Versace“ švarkais ir džinsais, tačiau demonstruoti tokius drabužius ant podiumo abiem vaikinams buvo malonus iššūkis.

Lyg kaleidoskopoas žaižaruojančių spalvų „Versace“ paradas abejingų salėje nepaliko. Lietuviai M.Armalis ir L.Katinas ant podiumo vilkėjo auksu siuvinėtas tunikas, jų krūtines puošė tatuiruotės. Pėdas dengė pitonų ir krokodilų odos agresyvaus lyg batalijų stiliaus apavas. Šįmet dailios pėdos ir raumeningos kojos ant vyrų podiumų itin svarbios. Mantui ir Lukui puikiai tiko Donatellos sukurtas prabangus ir egzotiškas apavas.

Profesionalių modelių vaidmuo vaikinams neįprastas, kaskart prieš žengiant ant podiumo lietuviai smarkiai jaudinasi. Tačiau Mantas sako, kad jis įpratęs prie publikos dėmesio. Juk į ledo ritulio vartininką aikštėje visada susmeigtos publikos akys. O Luką nuo jaudulio išvaduoja pirmieji kolekciją lydintys muzikos garsai.

Abu vaikinai laimingi, kad Donatella Versace jais pasitiki ir jiedu stengiasi nenuvilti kūrėjos lūkesčių. Jiems tai puikiai sekasi. Mantas ir Lukas ant mados takelio Gesu gatvėje atrodė lyg patyrę podiumų meistrai.

Abiem patinka modelio darbas ir Milano aplinka. Ir nors kartais modelio darbas sulaukia įvairiausių nuomonių, vaikinams svarbu tai, kad jie gali išreikšti save. Nei Manto, nei Luko tėvai jų pasirinkimui demonstruoti drabužius neprieštarauja.

Vaikinams iš Lietuvos Milane patinka. Abu dievina itališką virtuvę, bet labiausiai Mantui ir Lukui patinka italų būdas. Kolekcijos pristatymo metu lietuviai rūbinėje jaučiasi puikiai, o tai modeliams labai svarbu. „Versace“ mados namų personalas, pasak lietuvių, ne tik dirba profesionaliai, bet ir elgiasi su modeliais itin maloniai ir draugiškai.  

Skaitykite daugiau