Verslą pradėjo turėdama 150 eurų, o dabar Elvyros Monginienės papuošalais puošiasi Monica Bellucci

Papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė
Papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė
Šaltinis: Žmonės
2018-10-23 11:18
AA

Ekstravagantiškų papuošalų kūrėja kaunietė Elvyra Monginienė neslepia – ji nesitikėjo, kad sukurti sėkmingą aksesuarų verslą bus taip sunku. Dizainerė neseniai išgarsėjo ir už Lietuvos ribų, kai jos kūriniais ėmė puoštis garsi aktorė Monica Bellucci.

Didžiosios Britanijos spauda aprašė Elvyros Monginienės ir britų televizijos žvaigždės bei modelio Katie Price konfliktą. Dabar pinigų neskaičiuojanti dizainerė juokiasi prisiminusi, kad verslą pradėjo turėdama vos 150 eurų, kuriuos gavo kaip pašalpą, kai užsiregistravo darbo biržoje.

Elvyros kurtais papuošalais, kuriuose dominuoja iš „Swarovski“ kristalų pagamintos musės, puošiasi daugelis Lietuvos įžymybių. Kai kurių aksesuarų kainos siekia net tūkstantį eurų. „Mano verslas prasidėjo nuo skurdo. Aš norėjau pasipuošti, norėjau gražių daiktų, turėjau moterišką silpnybę papuošalams, deja negalėjau jų sau leisti. Papuošalai man buvo nepasiekiama svajonė“, – pasakoja Elvyra.

Elvyra Monginienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Elvyra pasakoja, kad jos tėvai buvo pasiturintys žmonės, ji nuo mažumės augo apsupta prabangos, tačiau atsidūrusi dugne ji nenorėjo prašyti tėvų pinigų. Todėl dizainerė dukrą paliko auginti seneliams ir išvyko ieškoti geresnio gyvenimo į Londoną. „Kaip ir daugelis emigravusių lietuvių aš pradėjau nuo paties žemiausio laiptelio – įsidarbinau turtingų britų namų tvarkytoja. Sukandusi dantis valiau tualetus, ploviau grindis ir kuopiau visą jovalą. O jo ten buvo labai daug“, – neslepia moteris.

Elvyra sako ne kartą girdėjusi gandų bei apkalbų, kad bepigu jai girtis sėkmingu verslu ir gaminti papuošalus, kainuojančius šimtus eurų, nes ji juk turi turtingą vyrą. „Mano vyras –nuostabus žmogus, jei ne jis, galbūt dar iki šiol būčiau arusi Anglijoje. Jis mane parsigabeno į Lietuvą”, – LNK televizijos laidoje „Nuo… Iki…” pirmadienio vakarą, 20 val., pasakos Elvyra Monginienė.