Vestuvėms ruošiasi tituluoti šokėjai R.Monginaitė ir A.Brikmanis: apie tarnybinį romaną ir fotosesiją pajūryje

Rugilė Monginaitė ir Andrius Brikmanis / Vidmanto Kirklio nuotr.
Rugilė Monginaitė ir Andrius Brikmanis / Vidmanto Kirklio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-07-04 20:28
AA

Sportinių šokių pasaulyje gana įprasta, kad šokių partneriai tampa mylimaisiais: kartu sukasi ne tik ant parketo, bet ir žingsniuoja per gyvenimą. „Mūsų istorija – panaši, bet ir visiškai kitokia...“ – šypsosi daugkartinė Lietuvos Lotynų Amerikos šokių čempionė Rugilė Monginaitė.

Jai pritaria sužadėtinis, sportinių šokių treneris Andrius Brikmanis: „Mes šokių salėse kartu praleidžiame daug laiko, tačiau Rugilė – aikštelėje, o aš – greta. Esu savo būsimosios žmonos ir jos šokių partnerio Mato Lukašovo treneris.“

Šešerių metų draugystės sukaktį minėsiantys sportininkė R.Monginaitė ir jos treneris A.Brikmanis susižadėjo kiek daugiau nei prieš vienerius metus ir šių metų vasaros pabaigoje nutarė iškelti vestuves. Į būsimą šventę sukvietė būrį giminaičių ir draugų.

Rugilė Monginaitė ir Andrius Brikmanis / Vidmanto Kirklio nuotr.
Rugilė Monginaitė ir Andrius Brikmanis / Vidmanto Kirklio nuotr.

„Tuoksimės ir švęsime nuostabioje viloje Žemaitijoje net tris dienas. Susirinks patys artimiausi šeimos nariai, draugai, kolegos šokėjai, atvyks mūsų treneriai ir treniruočių draugai iš užsienio. Žinoma, bus ir mano partneris Matas su savo širdies drauge Teresa“, – Žmonės.lt pasakojo R.Monginaitė.

Besiruošiantys trankioms vestuvėms Rugilė ir Andrius šiek tiek laiko šią vasarą skyrė tik sau.

„Šiaip jau Rugilės ir Mato treniruočių grafikas labai intensyvus: jie aktyviai dalyvauja varžybose. Mes visi daug keliaujame: šiuo metu Rugilė ir Matas lieja prakaitą stovykloje Danijoje, o aš ten vedu treniruotes kitoms poroms. Tad birželio mėnesį ištrūkome į kelionę automobiliu, grįžę vykome į Lietuvos pajūrį, kur mūsų fotografas Vidmantas Kirklys surengė fotosesiją prieš vestuves“, – kalbėjo A.Brikmanis.

„Buvo tikrai romantiška. Pajūris mums abiem labai brangus. Kai tik galime, čia leidžiame laiką. Fotografas puikiai užfiksavo tos dienos nuotaiką, emocijas...“ – sentimentų neslėpė Rugilė.

Pora mielai pasidalino fotosesijos nuotraukomis su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

Rugilė Monginaitė ir Andrius Brikmanis prieš vestuves įsiamžino fotosesijoje prie jūros (47 nuotr.)
+41

Paklausti, kokį gi stilių pasirinko būsimoms tuoktuvėms, jaunavedžiai teigė, kad klasikinį. Rugilė patvirtino, kad abu laikysis ir tam tikrų vestuvinių tradicijų – į vestuvių vietą kiekvienas atvyks iš savo gimtųjų miestų: Rugilė – iš Klaipėdos, Andrius – iš Kauno.

Negana to, ant šokių parketo gana ekstravagantiškus kostiumus besirenkanti Lietuvos čempionė, būsimam sutuoktiniui vestuvinės suknelės iki šventės nerodys. „Bet galiu patikinti, kad ekstravagancijos nebus – kaip ir pačios vestuvės, taip ir mano įvaizdis bus labai klasikinis“, – kukliai prasitarė šokėja.

Rugilė Monginaitė ir Andrius Brikmanis / Vidmanto Kirklio nuotr.

Paklausti, ar savo meilės istoriją galėtų vadinti tarnybiniu romanu, R.Monginaitė ir A.Brikmanis sutaria: „Tikrai taip. Mes susipažinome šokių salėje.“

Nors iš matymo vienas kitą pažinojo nuo vaikystės, tačiau rimti santykiai užsimezgė, kuomet Rugilė atvyko treniruotis į Kauno sportinių šokių klubą „Santaka“, kuriame šokėjo karjerą jau baigęs Andrius su tėčiu dirbo treneriais.

Mus su Rugile skiriančių keturiolikos metų nepastebiu: ji labai atsakinga ir rimta.

„Tiesą sakant, dėl to, kad esame mokytojas ir mokinė niekada negirdėjome apkalbų. Bendri pažįstami, sužinoję, kad draugaujame, mus tik sveikino. Antra vertus, šia prasme mes nesame labai unikalūs – pažįstame ne vieną tokią šokių pasaulio porą“, – atskleidė R.Monginaitė.

„Meilė toks dalykas – nepasirinksi. Mes gerai papildome vienas kitą. Žmonės kartais smalsauja, ar aš toks jaunas treneris... Tiesą sakant, mus su Rugile skiriančių keturiolikos metų nepastebiu: ji labai atsakinga ir rimta. Taip pat mes gyvename tuo pačiu ritmu, laikomės panašaus gyvenimo būdo, vadovaujamės panašiomis vertybėmis“, – kalbėjo sportinių šokių treneris.

Rugilė Monginaitė ir Matas Lukašovas su treneriais ir sirgaliais po Lietuvos čempionato / Asmeninio albumo nuotr.

Nors R.Monginaitė sportinių šokių varžybose raško pergales šiuo metu, A.Brikmanis taip pat gali pasigirti anksčiau penkis kartus tapęs Lietuvos čempionu, ne kartą atstovavęs Lietuvai pasaulio čempionatuose – du kartus kovėsi jaunimo amžiaus grupės finaluose.

„Galime pažadėti, kad šokių mūsų vestuvėse bus – juk ne tik mes patys šokame, bet ir Andriaus tėveliai, ir brolis Tomas buvo šokėjai. Šoka jo dukra Airina. Mano brolis Ernestas, kuris, beje, ves vestuvių pobūvį, taip pat – tituluotas sportininkas“, – būsima švente džiaugėsi R.Monginaitė.

Rugilė Monginaitė ir Andrius Brikmanis / Vidmanto Kirklio nuotr.