Vestuves neseniai atšokusi politikė Kamilė Šeraitė-Gogelienė laukiasi vaiko: „Šeima auga“

Kamilė Šeraitė-Gogelienė ir Edgaras Gogelis /  Asmeninio albumo ir Ievos Švedaitės nuotr.
Kamilė Šeraitė-Gogelienė ir Edgaras Gogelis / Asmeninio albumo ir Ievos Švedaitės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-09-28 13:00
AA

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narei Kamilei Šeraitei-Gogelienei ir jos vyrui IT skyriaus vadovui Edgarui Gogeliui šie metai – ypatingi. Pavasario pabaigoje pora susituokė, o dabar laukia šeimos pagausėjimo.

Politikė Kamilė Šeraitė-Gogelienė su sutuoktiniu Edgaru Gogeliu laukiasi vaiko.

Šią džiugią žinią moteris pranešė ketvirtadienio rytą savo feisbuko paskyroje.

Čia Kamilė pasidalijo gamtoje darytu romantišku kadru, kuriame įsiamžino su vyru. Nuotraukoje matyti suapvalėjęs K.Šeraitės-Gogelienės pilvukas.

„Šeima auga!“ – šalia fotografijos rašė Kamilė.

Po šiuo įrašu pasipylė daugybė sveikinimų. Bičiuliai porai linkėjo gražaus laukimo.

Žmonės.lt primena, kad gegužės pabaigoje Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narė Kamilė Šeraitė ir IT skyriaus vadovas Edgaras Gogelis vienas kitam prisiekė amžinąją meilę. Sostinės širdyje susituokusi pora santuoką pažymėjo liaudies šokiais ir net dvejomis priesaikomis.

Po ketverių metų draugystės Kamilė ir Edgaras susituokė Vilniaus Šv. Jono Krikštytojo ir Šv. Jono apaštalo ir evangelisto bažnyčioje. Po jautrios ceremonijos pakelti putojančio vyno taurę jaunavedžiai pačius artimiausius pakvietė į vieną iš sostinės senamiesčio restoranų.

„Norėjome jaukios, nedidelės šventės, tad ją susikūrėme Vilniuje, kadangi sostinė mums su vyru labai brangi. Vilnius – mūsų meilės miestas“, – portalui Žmonės.lt sakė Kamilė Šeraitė ir pasidalijo jos ir Edgaro pažinties istorija.

„Iš tiesų, tai tikriausiai populiari pažinties istorija šiais laikais, – šyptelėjo ji. – Turime bendrus pažįstamus, tad vienas apie kitą kažką žinojome, tačiau niekada nebuvome susitikę. Galiausiai Kovo 11-ąją, Edgaras man parašė į feisbuką ir pasveikino su Nepriklausomybės atkūrimo diena. Kitą dieną po jo žinutės susitikome ir nuo to laiko nebesiskyrėme“.

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narė užsiminė, kad vestuvių dieną teko pasakyti net dvi priesaikas – vieną prieš Dievą, o kitą – prieš ansamblį.

Kamilės Šeraitės ir Edgaro Gogelio vestuvės (6 nuotr.)