Vestuvines sukneles pristačiusi Karina Krysko-Skambinė tapo naujos „Inži“ kolekcijos veidu

Karina Krysko-Skambinė / Tomo Kaunecko nuotr.
Karina Krysko-Skambinė / Tomo Kaunecko nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-03-28 12:40
AA

Kai kurios iš jų – laimingai ištekėjusios. Kai kurioms nuotakos suknelė kelia blogus prisiminimus, o kai kurios dar tik svajoja rasti žmogų, šalia kurio galėtų suspindėti visu grožiu.

Trečiadienį „Ingrid INŽI“ naują vestuvinių suknelių kolekciją „Grafo“ galerijoje pristatysianti Ingrida Rutkauskaitė šių metų kolekcijos veidu pasirinko dainininkė Kariną Krysko-Skambinę. „Mano sukneles dėvinčios moterys gyvenimą ragauja su kaupu“, – sako kūrėja.

Karina Krysko-Skambinė / Tomo Kaunecko nuotr.

Televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė, dainininkės Simona Nainė, Eleonora Sebrova, Viktorija Sutkutė, Natalija Bunkė, Monika Šedžiuvienė, o šiais metais – Karina Krysko-Skambinė. Kaip Ingridai pavyksta garsias moteris prisikalbinti romantiškoms ir elegantiškoms fotosesijoms, kurias paprastai kuria geriausi fotografai ir stilistai?

„Fotosesijoms dažnai kviečiu žinomas Lietuvos moteris, nes jos mėgaujasi gyvenimu, drąsiai žengia savo keliu, žino kiekvienos dienos vertę ir myli save. Tai svarbu, nes tik mylėdamas save, gali dalinti meilę kitiems“, – įsitikinusi Ingrida. 

Užsispyrusios, savi pasitikinčios moterys menininkę įkvepia kūrybai. „Jos yra tarsi mano gerosios mūzos. O kas nenori būti mūza?“ – juokauja vestuvinių suknelių kūrėja. 

Karina Krysko-Skambinė / Tomo Kaunecko nuotr.

K.Krysko-Skambinė Ingridai – viena gražiausių Lietuvos moterų. „Ji – grožio etalonas, – sako. – Nuostabi šypsena, plaukai, figūra. Tai be galo žavi, charizmatinė asmenybė, daugybę talentų turinti moteris. Savo vestuvines ir progines sukneles tokioms moterims ir kuriu. Moterims, kurios turi norų, siekių ir polėkio, kurios žino, ko esančios vertos“. 

Šių metų „Ingrid INŽI“ vestuvinių suknelių kolekcija ant podiumo atkeliauja pasikeitusi. Nors romantika išliks, kolekcijoje bus galima pamatyti itin elegantiškų ir santūrių modelių.

„INŽI“ kolekcijos modeliais jau spėjo tapti ir daugiau garsių moterų:

„Inži“ suknelių modeliai – garsios Lietuvos moterys (13 nuotr.)
+7