Vestuviniai „bohemiečių“ sveikinimai – dirigentui Ričardui Šumilai ir jo išrinktajai Radvilei

Ričardo Šumilos ir Radvilės Varanavičiūtės vestuvių akimirka
Ričardo Šumilos ir Radvilės Varanavičiūtės vestuvių akimirka
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-09-29 17:02
AA

Naujojo teatro „Vilniaus miesto opera“ nariai, geriau pažįstami kaip „bohemiečiai“, šeštadienio popietę skubėjo į sostinės Bernardinų bažnyčią, kur vyko džiugi šventė – pirmosios dviejų šio kolektyvo narių vestuvės. Savo išrinktąją, LVSO operų vadybininkę, režisierės Dalios Ibelhauptaitės dešiniąją ranką, Radvilę Varanavičiūtę vedė dirigentas, Gintaro Rinkevičiaus mokinys, Ričardas Šumila.

Vestuvėms R.Varanavičiūtė pasirinko dizainerės Sandros Straukaitės kurtą suknelę, o į tamsius, palaidus nuotakos plaukus buvo įsegtas baltų gėlių galvos papuošalas.

Dalia Ibelhauptaitė, Asmik Grigorian ir Edgaras Montvidas / Gretos Skaraitienės nuotr.

Kaip portalui Žmonės.lt pasakojo D.Ibelhauptaitė, jauna pora susipažino ir pamilo vienas kitą prieš trejus metus – dirbant prie spektaklio „Svynis Todas – demonas kirpėjas“. Būtent tada R.Šumila pirmąsyk pakeitė prie dirigento pulto savo mokytoją Gintarą Rinkevičių.

„Aš su Dexteriu (sutuoktiniu D.Fletcheriu, – aut. past.) visada sakėme, kad jie vienas kitam labai tinka, juolab sunku nepajusti šiltų jausmų, kai esi priverstas drauge darbe praleisti visą parą“, – šventės dieną portalui Žmonės.lt sakė D.Ibelhauptaitė.

R.Varanavičiūtės ir R.Šumilos prašymu prie vestuvių ceremonijos buvo pridėtos ir mišios. Pasveikinti poros atskubėjo ne tik D.Ibelhauptaitė, bet ir „bohemiečiai“ solistai Asmik Grigorian, Edgaras Montvidas, Audrius Rubežius bei Kęstutis Alčiauskis.

Po ceremonijos jaunieji su svečiais persikėlė pratęsti šventės restorane „Bohema“.

Pirmosios „bohemiečių“ vestuvės – dirigentas Ričardas Šumila vedė mylimąją Radvilę (37 nuotr.)
+31