Vestuvių metines atšventę Maslauskai pristato naują projektą: „Išgyvename tikrą virsmą“

Gintarė ir Benas Maslauskai pristato naują prekinį ženklą „Mas Laus“
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Antrosios kartos batsiuviai Gintarė ir Benas Maslauskai atnaujino savo kuriamų batų dizainą. Vaikelio laukimu gyvenanti pora pristato rinkai visiškai naują, ilgai brandintą ir šviesaus atminimo Beno tėčio – Žano Maslausko – palaimintą idėją.

Kaip teigia batsiuvių pora, jų gyvenime niekada nebuvo takoskyros tarp šeimos ir verslo, o naują idėją pora pristato per savo pirmąsias vestuvių metines. Būtent pernai birželio 13-ąją pora susituokė, o prieš keletą savaičių Maslauskai pranešė dar vieną svarbią naujieną – jie laukia pirmagimio. Jau po kelių mėnesių pasaulį išvys trečioji batsiuvių karta.

Naują „Mas Laus“ prekės ženklą ir toliau plėtos šeimyninis–kūrybinis Gintarės ir Beno Maslauskų duetas. 

„Išgyvename tikrą virsmą ir jaučiamės kaip niekada tvirtai. Pastarieji dveji metai tapo didelių pokyčių laikotarpiu, per kurį suformavome įmonės ateities viziją. Jos vedini, atnaujinome siuvamų batų dizainą: nuo klasikinės avalynės pereiname prie modernios, charizmatiškos ir drąsios. Savo kūriniais siekiame, kad klientai išreikštų save, ir, kad jiems būtų dar smagiau patirti individualiai pasiūtų batų malonumą, pirmieji Lietuvoje pristatome naujovę – 3D modeliavimo įrankį, kurio dėka tam tikrus bato elementus visi galės susimodeliuoti savarankiškai tiesiogiai internetu“, –  idėją pristato batsiuvys Benas Maslauskas.

„Mas Laus“ kurs maištingą rankų darbo avalynę, – pasakoja B.Maslauskas. – Jaučiamės tvirti, nusprendę eiti nauja kryptimi. Tikime, kad ir tėčiui Žanui Maslauskui taip pat patiktų, kad ieškome naujų idėjų ir drąsiai imamės naujovių.“

B.Maslausko teigimu, kuriant naują kryptį pasitikėjimo suteikia iš kartos į kartą perduodamos tradicijos, kurias abu su žmona Gintare tiesiogiai perėmė iš įmonės įkūrėjo tėvo Žano Maslausko.

Pora daugelį metų kartu mokėsi individualios batsiuvystės amato, o tėvas išugdė tradiciją į kiekvieno žmogaus poreikius žiūrėti vienodai atidžiai. Būtent klientų lojalumas ir susidomėjimas išraiškingu avalynės dizainu suteikia kūrėjų porai pasitikėjimo, tad jie yra dėkingi už palaikymą ir nuolat tobulėja norėdami jį pateisinti. „Mas Laus“ lieka asmeninis kokybės pažadas kiekvienam.   
 

„Mas Laus“ kolekcija (49 nuotr.)
+43
Skaitykite daugiau