Vestuvių sezono atidarymo šventėje – Dakaro dalyvis R.Baciuška, I.Budrienė ir „Pikaso“
Vestuvių ir kitokių švenčių atstovai bei planuotojai jau iš anksto žino, kokios datos kuriais metais bus populiarios. Viena tokių šiemet buvo balandžio 24 diena. Tačiau šią magišką datą vestuvių verslo atstovai lyginosi kostiumus ne darbui, o skubėdami į šventę. Naujoje šventėms skirtoje erdvėje surengtas įspūdingas vestuvių sezono atidarymas, kuriame netrūko žinomų veidų, o maistas buvo Michelin kokybės.
Šventėje – žinomi veidai
Į sezono atidarymą kolegas pakvietė renginių organizatorės „Planuok su Bakú“ ir „Ramunės švenčių studija“ įkūrėjos Karolina Bakú ir Ramunė Lapienienė, surengusios ne vieną šventę žinomiems žmonėms.
Šią magišką datą į išskirtinį sezono pradžios vakarėlį susirinko gausus būrys vestuvių verslo atstovų. Renginį vedė visiems puikiai pažįstami vedėjai: Haroldas Šklėrius, Remigijus Žiogas ir Linas Lapėnas. Šventės nepraleido ir žinomi žmonės: profesionalus autosporto lenktynininkas, Dakaro dalyvis Rokas Baciuška, verslininkė Inga Budrienė. Atvyko ir politikos atstovų: Pagėgių vicemerė Ligita Kazlauskienė bei Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas.
Meniu – pagal Michelin kokybę
Renginio meniu sudarė vienas žymiausių Lietuvos šefų – Marius Paplauskas, mokęsis Prancūzijos restorane, pripažintame Michelin ekspertų. Užkandžiais rūpinosi drąsių ir ambicingų meistrų komanda „Maisto architektai“. Svečiai galėjo išbandyti ir šiuo metu renginiuose itin populiarias pramogas, tokias kaip lauko mini golfas, pasimėgauti ugnies šou. O vakaro akcentu tapo grupų „Pikaso“ ir „Voiceless“ pasirodymai, nepalikę ant kėdės sėdėti nė vieno svečio ir užsukęs tikrų tikriausią vakarėlį.
Organizatorės neslepia, kad tam tikromis, magiškomis vadinamomis datomis, užsakymų šventėms, o ypač vestuvėms kartais tenka sulaukti stipriai iš anksto. „Noras susituokti per magišką datą yra labai populiarus, todėl kartais jaunieji pradeda planavimą būtent nuo jos pasirinkimo. Būna, kad sulaukiame užklausų, ar galėsime surengti vestuves po dviejų ar trijų metų, nes kaip tik tuomet bus viena ar kita gražiai atrodanti magiška data.
Tai yra visiškai suprantama. Juk vestuvės yra labai svarbus žingsnis, todėl norisi, kad viskas tą dieną bylotų apie ilgą ir laimingą gyvenimą kartu. Daugybė žmonių tiki, kad tam tikros simboliškos datos tarsi užprogramuoja laimingą gyvenimą. Todėl jos yra tiesiog graibstomos. Pavyzdžiui, pernai tokia data buvo 2023 m. kovo 3 d. ir 23 d. taip pat birželio ir liepos 23 d. Šiemet tai būtų balandžio 24-oji, tačiau mes iš anksto ją pasilikome sau. Tad tikimės, kad ji nulems, jog šių metų vestuvių sezonas bus sėkmingas“, – sako R.Lapienienė ir K.Bakú.
Išskirtinė savo istorija vieta
Slėnio savininkai – Edgaras Girčys bei Smiltė Girčytė – atskleidžia, kad išskirtinė vieta renginiui pasirinkta ne šiaip sau. „Piktupės slėnis garsėja savo gamtos grožiu ir ramybe. Netrukus po Piktupėnų pagrindinės mokyklos uždarymo, gimė idėja pakeisti šią vietą, suteikiant jai naujos gyvybės. Kiekvienas senas paminklas turi pasiduoti laikui, o ši buvusi mokykla atvertė naują puslapį savo istorijoje. Čia ir buvo įrengta nauja, išskirtinė erdvė renginiams ir šventėms.
Tai vieta su išraiškingu dizainu. Jos visiškai modernus, skandinaviškas stilius atspindi šiuolaikinę kartą ir subtiliai susilieja su ją supančios gamtos grožiu. Tai vieta, kur susirenka tie, kurie siekia ne tik švęsti, bet ir kurti idėjas, prisiminimus. Tai vieta, kur kiekvienas akmuo saugoja savo istoriją, o čia atvykę žmonės galės kurti savąją“, – sako E.Girčys.
Pagal išskirtinę vietą parinktas ir šventės dekoras, kuriuo pasirūpino „Ramunės švenčių studija“ – svečių žvilgsnius tiesiog kaustė ekstravagantiškas dekoras su sidabro sietynais ir žalia tematika.
Renginio organizatorės jau ne pirmą kartą prieš vestuvių sezoną surengia trankų vakarėlį. Panašu, kad tai taps nauja tradicija. „Kas jau kas, bet renginių organizatoriai linksmintis tikrai moka. Tai dar kartą įrodė ši šventė. Sakyčiau, buvo trankus vakarėlis, kuris atmintyje išliks dar ilgam. Juk dažniausiai su kolegomis sezono metu matomės daug, bet visa tai – darbiniai reikalai. Man atrodo, kad labai smagu turėti tradiciją kartais surengti šventę ir patiems sau, kad nebūtų kaip toje frazėje apie batsiuvį be batų“, – šmaikštauja organizatorės.