Vėžiu sergančius vaikus aplankęs Stano: „Noriu tikėti, kad jų maldos yra girdimos danguje“

Stano Santaros klinikose aplankė vėžiu sergančius vaikus / Asmeninio albumo nuotr.
Stano Santaros klinikose aplankė vėžiu sergančius vaikus / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-09-08 10:41
AA

Savo apsilankymu Santaros klinikų Onkohematologijos skyriaus mažuosius pacientus ir jų tėvelius pagerbė ir pradžiugino dainų autorius, atlikėjas ir kompozitorius Stanislavas Stavickis-Stano. Surengęs koncertą ir padovanojęs savo autorines knygas su parašais, atlikėjas ypatingą padėką išreiškė sergančiųjų tėvams ir ligoninės personalui – kad jie neprarastų vilties ir jėgų kovoti.

„Kai vėžiu serga vaikai, labai sunku tikėti, kad danguje kas nors girdi žmonių maldas, bet... Manau, girdi“, - sako Stano. – Šiandien kartu dainavome seną grupės „Delfinai“ laikų dainą „Viskas bus gerai“. Jei maža ašarėlė ir atsirado vienos kitos mamytės akyse, tai tik akimirkai, nes... Viskas bus gerai!”.

Paramos ir labdaros fondui „Mamų unija“ rugsėjis yra ypatingai aktyvus laikotarpis, kuomet minimas Auksinės žuvelės mėnuo, gausus įvairių iniciatyvų ir renginių.

Fondo direktorė Justina Žukauskienė primena, kad sergantiems vaikams padėti gali kiekvienas įvairiais būdais – nuo savanorystės „Mamų unijos Šeimos namuose” ar sode iki aukos, kuri prisidės prie vaikų gydymo ir reabilitacijos.

„Šis mėnuo ne tik apie sergančius vaikus, bet ir apie mus visus, žmones. Vieni esame labai šalia sergančių vaikų, kiti toli, bet drauge mes esame bendruomenė, kurią vienija gerumo ir supratingumo genas bei noras padėti tam, kuriam šiandien reikia mūsų visų pagalbos“, – sako „Mamų unija“ įkūrėja Eglė Mėlinauskienė.

Rugsėjo mėnesio renginių kalendorių sekite „Mamų unija“ socialiniuose tinkluose.

Fotogalerija:

Stano Santaros klinikose aplankė vėžiu sergančius vaikus (15 nuotr.)
+9