Vėžiu serganti princesė Catherine nutraukė tylą: pasakė, kaip sekasi gydymas ir kad pasirodys parade

Velso princesė Catherine / Kensingtono rūmų / Matt Porteous nuotr.
Velso princesė Catherine / Kensingtono rūmų / Matt Porteous nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-06-14 20:26
AA

Kate Middleton jau kelis mėnesius kovoja su sunkia onkologine liga. Velso princesė visą šį laiką nesirodė viešumoje ir buvo atsitvėrusi tylos siena. Penktadienio vakarą britų karališkosios šeimos gerbėjai sulaukė naujienų – princesė Catherine paviešino atvirą laišką socialiniuose tinkluose apie tai, kaip jaučiasi gydymo metu ir kad netrukus pasirodys visuomenei.

Socialiniame tinkle „Instagram“ Velso princo ir princesės paskyroje buvo patalpinta nauja K.Middleton fotografija. Prie jos – jautrus Velso princesės laiškas.

Jame ji prabilo apie gyvenimą su liga, gydymą ir visuomeninę veiklą.

„Per pastaruosius porą mėnesių mane pribloškė visi malonūs palaikymo ir padrąsinimo laiškai. Tai tikrai parodė kitokį pasaulį mums su Williamu bei padėjo mums abiem išgyventi sunkesnius laikus.

Aš darau pažangą, bet, kaip žino visi, kuriems taikoma chemoterapija, yra gerų ir blogų dienų. Tomis blogomis dienomis jautiesi silpnas, pavargęs ir turi savo kūnui suteikti poilsio. Tačiau geromis dienomis, kai jautiesi stipresnis, norisi išnaudoti gerą savijautą.

Velso princesė Catherine / Kensingtono rūmų / Matt Porteous nuotr.

Mano gydymas tęsiasi ir truks dar kelis mėnesius. Tomis dienomis, kai jaučiuosi pakankamai gerai, malonu įsitraukti į mokyklos gyvenimą, skirti asmeninio laiko dalykams, kurie suteikia energijos ir pozityvumo, taip pat pradėti šiek tiek dirbti namuose.

Nekantrauju dalyvauti šį savaitgalį su šeima vyksiančiame Karaliaus gimtadienio parade ir tikiuosi prisijungti prie kelių viešų renginių vasarą.

Mokausi būti kantri, ypač esant neužtikrintumui. Priimti kiekvieną dieną tokią, kokia ji ateina, klausytis savo kūno ir leisti sau skirti tiek laiko, kiek reikia, kad pasveikčiau.

Labai dėkoju už supratimą. Taip pat visiems, kurie taip drąsiai su manimi pasidalino savo istorijomis“, – rašoma karališkosios poros paskyroje.

Žmonės.lt primena, kad Kate Middleton paskelbė, kad serga vėžiu kovo pabaigoje.

Velso princesė pasidalijo vaizdo įrašu, kurį paskelbė Kensingtono rūmai. Jame Kate kreipiasi į visuomenę atskleisdama, kad jai buvo diagnozuotas vėžys. Tai buvo atrasta per jos pilvo operaciją sausį.

K.Middleton pasakoja, kad iš pradžių buvo manyta, kad tai nėra vėžys, tačiau padarius tyrimus paaiškėjo tiesa.

„Sausio mėn. Londone man buvo atlikta didelė pilvo operacija ir tuo metu buvo manoma, kad mano būklė nėra vėžinė. Operacija buvo sėkminga. Tačiau po operacijos atlikus tyrimus buvo nustatytas vėžys. Mano medikų komanda man patarė atlikti profilaktinį chemoterapijos kursą ir šiuo metu esu pradiniame šio gydymo etape“, – sakė Velso princesė.