Vėžiu serganti Žana Friskė dėl pavojaus gyvybei atsisakė galvos operacijos

Žana Friskė / Alionos Premudrof nuotr.
Žana Friskė / Alionos Premudrof nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-01-28 18:00
AA

Žinoma rusų dainininkė Žana Friskė, kuriai diagnozuotas ketvirtos stadijos vėžys, atsisakė operacijos ir nusprendė tęsti chemoterapiją Niujorko klinikose, praneša newsru.com.

„Mes konsultavomės su daug daktarų ir niekas negali duoti garantijos, kad operacijos metu mano dukra išgyvens. Žana nusprendė atsisakyti operacijos ir tai yra jos sprendimas“, – situaciją komentavo atlikėjos tėvas Vladimiras.

Žana Friskė / Alionos Premudrof nuotr.

Jis taip pat pridūrė, kad labai stiprūs galvos skausmai dukrai prasidėjo iškart po to, kai ji pagimdė sūnų Platoną.

„Apie tai, kad dukrai vėžys, aš sužinojau po dviejų mėnesių po anūko gimimo. Žanai prasidėjo stiprūs galvos skausmai, tačiau ji slėpė, kad serga. Aš apie tai sužinojau vienas iš paskutiniųjų, nes ji nenorėjo manęs liūdinti. Žana labai stipri, nesu matęs, kad ji verktų. Net vaikystėje, kai ją bardavau dėl ko nors, ji neverkdavo, o tiesiog tylėdavo“, – sakė V.Friskė.

Pranešama, kad atlikėjos sūnus taip pat bus atskraidintas į Niujorką pas motiną. Šiuo metu Amerikoje yra ne tik dainininkės šeima, bet ir geriausia draugė Olga Orlova.

Žana Friskė / Alionos Premudrof nuotr.

Portalas Žmonės.lt primena, kad dainininkei diagnozuota glioblastoma – viena iš agresyviausių smegenų vėžio formų. Vėžys atlikėjai diagnozuotas pernai metų balandį, po sūnaus Platono gimimo.