Victoria Beckham apie balansą tarp šeimos ir karjeros: „Tai du svarbiausi dalykai mano gyvenime“

Victoria Beckham / „Scanpix“ nuotr.
Victoria Beckham / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-11-15 08:00
AA

Dizainerei Victoriai Beckham (45) veiklos netrūksta. Keturis vaikus – Brooklyną (20), Romeo (17), Cruzą (14) ir Harper (8) – auginanti moteris ne kartą yra pasakojusi, kad nėra lengva suderinti motinystę su karjera. Naujausiame interviu lenkiškajam „Vogue“ V. Beckham patikino, kad šeima ir karjera yra svarbiausi dalykai jos gyvenime.

„Tai dvi svarbiausios mano gyvenimo rolės: būti mama ir puoselėti savo verslą“, – teigė ji.

Interviu metu moteris ne kartą pabrėžė, kad realybė dažnai nesutampa su svajonėmis, tačiau dėl to ji svajoti sustoti nė neketina. „Jūs galite turėti daugybę svajonių: mažesnių ar didesnių. Tačiau visa ko esmė yra darbas. Reikia sunkiai dirbti tiek versle, tiek būnant mama ir viskas pavyks.“

Kiek anksčiau, kalbėdamasi su „Glamour UK“ žurnalu, dizainerė paatviravo, ką jai reiškia motinystė ir kokią įtaką tai padarė jos kūnui.

„Kuo tampu vyresnė, tuo daugiau suprantu apie tai, kas man tinka, o kas ne. Suprantu, kaip sportuoti ir subalansuotai maitintis, kad tiktų būtent man. Žinote, kai turi keturis vaikus, privalai susitaikyti su savo kūno pokyčiais“, – kalbėjo Victoria Beckham. 

Vaikai, pasak moters, yra geriausias judviejų su vyru atspindys. Jie perima kiekvieną tavo įprotį.

„Augindama vaikus supratau, kad visuomet turi numatyti kelis žingsnius į priekį. Jie juk viską stebi! Niekuomet neleisčiau sau, sėdint prie vieno stalo kartu su vaikais, praleisti patiekalo tik dėl to, kad šiuo metu laikausi dietos. Jie turi matyti sveiką pavyzdį ir suvokti, kad turi džiaugtis savimi tokiais, kokie ir yra“, – kalbėjo ji.

Po keturių gimdymų, V. Beckham tikina savo kūną pažįstanti visu 100 proc.: „Daug tikiuosi iš savo kūno. Daug dirbu, esu mama, nuolat visur bėgu... Tai reikalauja mano kūno išteklių, todėl privalau jį saugoti ir tinkamai prižiūrėti.“