Penktadienio vakarą Londono Viktorijos stotis ūžia nuo pirmyn atgal zujančių keleivių, lagaminų dardėjimo ir artėjančių švenčių nuotaikos. Tame kosmopolitiniame šurmulyje sunku nepastebėti smokingais vilkinčių vyrų ir damų žemę šluojančiomis suknelėmis, vaikštinėjančių po „Belmond Pullman“ laundžą ir laukiančių traukinio. Traukinys, beje, nepaprastas, o proga, kurios paminėti susirinko puošnūs svečiai, irgi neeilinė – 150-asis aukštosios parfumerijos ženklo „Clive Christian“ jubiliejus.
Vakaro kaltininkas, dėl kurio svečiai susirinko į Londoną, solidus ne tik amžiumi. „Clive Christian Perfume“ – britų aukštosios parfumerijos namai, pasaulyje garsėjantys rafinuotais aukščiausios kokybės kvepalais. Šių namų pirmtakė „The Crown Perfumery Company“ įkurta 1872-aisiais, karalienės Viktorijos valdymo laikais. Tai vienintelė kompanija, kuriai buvo kilniai suteikta teisė buteliukus puošti Viktorijos karūna. Auksaspalvė valdovės karūna iki šiol tebėra skiriamasis „Clive Christian“ kvepalų bruožas: kaip ir visos karūnos, ji suteikia ne tik teisių, bet ir pareigų. Tačiau pareigos išlaikyti aukštą kartelę kūrėjai net ir po 150 metų laikosi itin sąžiningai.
Rinkdamasi vietą, kur atšvęsti garbią sukaktį, kompanija pasitelkė vaizduotę ir... neprašovė pro šalį. „British Pullman“, prabangus restauruotas 1920-ųjų traukinys, – tiesiog istorija ant ratų. Kilimais išklotais vagonais yra keliavusi visa britų aristokratija: mėgstamus krėslus šiame traukinyje turėjo premjeras Winstonas Churchillis, karalienė Elizabeth II ir princas Philipas, o Karalienė Motina apskritai buvo nereta viešnia, mėgusi derinti komfortiškas keliones su skaniais valgiais ir šlakeliu gero viskio. Kinematografiškas traukinys, tarsi persikėlęs tiesiai iš Agathos Christie detektyvo „Žmogžudystė Rytų eksprese“, jau yra tapęs ne vieno filmo herojumi.