„Victoria's Secret“ angelas Kate Upton – svarbiausias brangakmenis beisbolininko Justino Verlanderio čempionų žiede

Modelis Kate Upton ir beisbolininkas Justinas Verlanderis / Vida Press nuotr.
Modelis Kate Upton ir beisbolininkas Justinas Verlanderis / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-01-17 17:57
AA

Amžiną meilę savo išrinktajam – beisbolininkui Justinui VERLANDERIUI (34) – prisiekusi išraiškingų formų modelis bei aktorė Kate UPTON (25) sako jau galvojanti apie būsimus vaikus, tačiau neketina atsisakyti ir daugelio vyrų svajonių objektu ją pavertusios karjeros.

Tai buvo ilgai laukta ir kruopščiai planuota šventė. Ne veltui jos išvakarėse seksualioji nuotaka guodėsi, esą niekas jai nesukėlė tiek streso, kiek pasiruošimas tokiai reikšmingai gyvenimo dienai (abiems jaunavedžiams ši santuoka – pirmoji). Laimei, derindami smulkmenas būsimi jaunavedžiai nė karto nesusipyko, nors progų tam, anot Kate, tikrai netrūko. „Išsisukome vien dėl to, kad Justinas galiausiai sutikdavo su viskuo, ką siūlydavau, jis buvo stebėtinai kantrus“, – atviravo laiminga nuotaka.

Vestuvės įvyko Italijoje, Sienos mieste, nuostabiame „Rosewood Castiglion Del Bosco“ viešbutyje. Tiesa, pačiai ceremonijai jaunavedžiai pasirinko vietinę viduramžių bažnytėlę.

Nuotaka vilkėjo balta „Valentino“ suknele, jaunikis buvo pasipuošęs klasikiniu juodu kostiumu. Beje, prie altoriaus Verlanderis žengė praėjus trejetui dienų po įspūdingos savo komandos – Hjustono „Astros“ – pergalės: ekipa iš Teksaso įveikė Los Andželo „Dodgers“ ir tapo „World Series“ čempionato nugalėtoja. „Kas galėjo pagalvoti, kad čempiono žiedas bus ne svarbiausia jo gyvenimo naujiena šią savaitę“, – juokėsi vestuvėse dalyvavęs nuotakos dėdė JAV kongresmenas Fredas Uptonas.

Modelis Kate Upton ir beisbolininkas Justinas Verlanderis / Vida Press nuotr.

Justinas Verlanderis ir Kate Upton susipažino 2011-aisiais, po trejų metų tapo pora, o susižadėjo 2016-ųjų gegužę, prieš pat beisbolo sezono pradžią – „paslaptis“ paaiškėjo, kai laiminga sužadėtinė tradiciniame Metropolitano muziejaus Kostiumo instituto pokylyje pasirodė mūvėdama įspūdingą juvelyrės Anitos Ko kurtą žiedą.

Kalbėdama apie medaus mėnesį Upton svarstė, jog idealiausia jį būtų praleisti kur nors safaryje. „Nors dėl darbo man tenka nuolatos keliauti po pasaulį ir fotografuotis egzotiškiausiuose planetos kampeliuose, gamta niekada nenusibosta. Tai labai linksmina Justiną. Kiekvienais metais, kai sakau, kad per atostogas noriu vykti į safarį, jis man dovanoja milžinišką pliušinį tigrą arba afrikietiškų gėlių ir šaiposi, kad paprasčiau būtų nukeliauti į zoologijos sodą“, – juokėsi amerikietė.

Modelis Kate Upton ir beisbolininkas Justinas Verlanderis / Vida Press nuotr.

Seksualusis modelis neslepia, jog neabejotinai norėtų vaikų, tačiau šį klausimą jiedu su Justinu kol kas „palieka ateičiai“. Aktorės ambicijų turinti manekenė šiuo metu daug jėgų ir laiko skiria karjerai. Filmuose „Dangoraižio apiplėšimas“ bei „Kita moteris“ jau nusifilmavusią Upton netrukus bus galima išvysti Jameso Franco juostoje „The Disaster Artist“. Kol kas jai siūlomi daugiausia seksualių pupyčių vaidmenys, tačiau į tai Kate Upton žvelgia filosofiškai: „Viskam savas laikas. Esu kantri ir neabejoju, jog sulauksiu savo valandos.“ Kaip jos sulaukė nusprendusi tapti modeliu. Paauglystėje skynusi laurus kaip jojikė, pirmąją sutartį su agentūra „IMG Models“ Kate pasirašė būdama aštuoniolikos. Tiesa, tada jos sėkme tikėjo toli gražu ne visi. „Daug kas net nesuprato, kodėl ją priėmiau, – vėliau prisiminė agentūros valdytojas Ivanas Bartas. – Sakė, kad ji „per daug paprasta“.“ O tradicinius „Victoria’s Secrets“ šou rengianti Sophia Neophitou tiesiai šviesiai rėžė, esą ši mergina su įspūdinga krūtine niekada netaps angelu, nes „atrodo taip, jog kiekvienas, turintis pinigų, pradeda galvoti, kad tokią moterį nesunku nusipirkti“.

Modelis Kate Upton ir beisbolininkas Justinas Verlanderis / Vida Press nuotr.

Tačiau skeptikai klydo. Svaiginantis Kate kelias į šlovę prasidėjo 2011-aisiais, kai interneto svetainėje „YouTube“ buvo įkelta filmuota medžiaga, kaip ji šoka hiphopą per krepšinio klubo „Los Angeles Clippers“ rungtynių pertrauką. Neilgai trukus neliko kone nė vieno prabangaus žurnalo viršelio, kurio nebūtų puošusi ši mergina, – Kate žavesiui neatsispyrė net mados biblija vadinami amerikietiškasis ir britiškasis „Vogue“. Galiausiai ji atsidūrė ir „Victoria’s Secret“ kataloge... Vienu įspūdingiausių Kate Upton pasiekimų vadinami jau trys žurnalo „The Sports Illustrated“ specialių maudymosi kostiumams skirtų numerių viršeliai.

Modelis Kate Upton ir beisbolininkas Justinas Verlanderis (5 nuotr.)
Vida Press nuotr.
+2