Victorios ir Davido Beckhamų vaikų krikštynos: viena iš pagrindinių pareigų patikėta Evai Longoriai

Victoria ir Davidas Beckhamai pakrikštijo dukrą Harper ir sūnų Cruzą/Soc. tinklų nuotr.
Victoria ir Davidas Beckhamai pakrikštijo dukrą Harper ir sūnų Cruzą/Soc. tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-12-22 13:46
AA

Dizainerė Victoria Beckham (45) ir buvęs futbolininkas Davidas Beckhamas (44) šeštadienį pakrikštijo savo dukterį Harper (8) ir sūnų Cruzą (14).

Tarp vaikų krikštatėvių vardų – ir aktorės Evos Longorios bei dainininko Marco Anthony pavardės.

Apie šeimai svarbią dieną pasauliui pranešė pati V. Beckham:

„Viena iš išdidžiausių dienų mano gyvenime, vaikai priėmė krikštą. Negalėčiau jais ir visa savo šeima didžiuotis labiau. Dėkoju ir nuostabiems krikšto tėvams“, – džiaugėsi dizainerė.

Eva Longoria socialiniuose tinkluose taip pat viešino neeilinės šventės akimirkas

„Kokia garbė tapti pačios mieliausios mergaitės pasaulyje krikštamote! Myliu tave, Harper“, – rašė ji.

Visi gerai žino, kad Evos Longorios ir Victorios Beckham draugystė atlaikė ne vieną išbandymą, tačiau metai iš metų moterys tapo tik artimesnės. Todėl nenuostabu, kad krikštamotės vaidmuo buvo patikėtas būtent Evai.

Praėjo jau daugiau nei metai, kai Longorios ir Jose Bastono šeimą papildė ilgai lauktas šeimos narys – sūnelis Santiago.

Dar prieš kelis mėnesius, dalyvaudama „Global Gift Gala“ renginyje, Eva pasakojo, kad ji, kaip ir visos mamos susiduria su daugybe kasdienių rūpesčių ir iššūkių.

Moteris tada išdavė, jog džiaugiasi turėdama žmogų, į kurį dažnai kreipiasi prašydama patarimų susijusių su motinyste. Kone visais klausimais jai pataria jos mylima draugė, dizainerė Victoria Beckham, su vyru Davidu auginanti net keturis vaikus.

Eva juokavo, kad patirties stoka V. Beckham skųstis tikrai negalėtų.

„Ji yra pati nuostabiausia mama, tad ji dažnai būna vienas pirmųjų žmonių į kuriuos kreipiuosi, prašydama patarimo. Juk jos vaikai vyresni ir ji viską jau išgyveno“, – kalbėjo Eva Longoria.

Victorios ir Davido Beckhamų šeima (16 nuotr.)
+10