Vidas Bareikis atvirai apie koncertinio turo sėkmes ir nesėkmes

Vidas Bareikis
Vidas Bareikis
Šaltinis: Žmonės
2018-12-05 11:46
AA

Atlikėjas, kompozitorius, aktorius, režisierius, apdovanotas „Auksiniu scenos kryžiumi“ –Vidas Bareikis viešėjo „Gero vakaro šou“ laidoje, kur atvirai pasakojo apie didžiausią savo koncertinį turą ir nepabūgo atskleisti, kiek mažiausiai buvo susirinkę žiūrovų į jo koncertą.

Vido Bareikio koncertinis turas prasidėjo vasario mėnesį, iki lapkričio atlikėjas aplankė 99 Lietuvos miestus ir miestelius, iš viso nuvažiavo apie 24 tūkst. km.

„Šiemet užsibrėžiau tikslą sugroti 100 koncertų. Ir jį pavyko įgyvendinti! Gruodį bus paskutinis, 100-asis.”, – džiaugėsi Vidas Bareikis.

Laidos vedėjui Justinui Jankevičiui paklausus, kaip gimė 100-o miestų turo idėja, Vidas šmaikščiai atsakė: „Suvedžiau į googl‘ą „Lietuvos miestai“ ir išmetė, kad yra 103. Tai ir nusprendžiau, kad reikia surengti 100 koncertų skirtinguose miestuose“. Kurie trys miestai liko nuskriausti, atlikėjas neatskleidė.

Kol kiti atlikėjai didžiuojasi, jog renka pilnas sales ir arenas, Vidas neslepia, jog ne visi jo koncertai sulaukė milžiniško populiarumo.

„Viskas prasidėjo Palangoje. Salėje koks 200 vietų, o ten sėdi 7 žmonės... Na ką, pradedu groti ir suprantu, kokia tai absurdiška situacija. Nutraukiau dainą ir pasiūliau žiūrovams eiti kartu su manimi į užkulisius. Ten jaukiai įsitaisėme ir atgrojau jiems pusantros valandos koncertą“, – atvirai pasakoja Vidas.