Vidas Bareikis pradeda šimto koncertų turą per Lietuvą – „#VB100“

Vidas Bareikis / Ryčio Šeškaičio nuotr.
Vidas Bareikis / Ryčio Šeškaičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-01-19 10:19
AA

2017 metų pabaigoje anšlaginiuose koncertuose Vilniuje ir Klaipėdoje pristatęs jau ketvirtąjį savo studijinį darbą – muzikos albumą – „KATUKAVAKRE?“, Vidas Bareikis su savo kūryba ketina apkeliauti visą Lietuvą. Vasario 10 d. Panevėžyje ir vasario 14 d. Kaune startuos dar neregėto užmojo muzikinis turas. Charizmatiškasis atlikėjas vykdo sau užsibrėžtą tikslą – iki metų galo sugroti net šimtą koncertų visoje šalyje.

„Pernai surengiau pirmąjį, galima sakyti, bandomąjį turą, kurio metu aplankiau net 27 Lietuvos miestus. Šios kelionės pasiteisino šimtu procentu. Pirmiausia, sutikau begalę šiltų, gyvų žmonių, kurie yra išsiilgę koncertų, bendravimo ir labai vertina tai, kad dėl susitikimo atlikėjas atvyksta į jų miestą. Pavyzdžiui, į Naująją Akmenę ar dar tolimesnį Lietuvos kraštą. Turo metu sukaupiau daug patirties, pasisėmiau įkvėpimo ir jau per pirmuosius koncertus jaučiau, kad tai kartosiu ir ateinančiais metais. Žinoma, šį kartą rengiame kur kas didesnį turą, stengiuosi pamušti savo paties rekordą. Numatėme dar daugiau koncertų, dar daugiau miestų, kuriuos aplankysime. Prie kelionių taip pat prijungsiu savo pareigą iniciatyvai „Už saugią Lietuvą“ – kiekviename mieste surengsiu nemokamą susitikimą su vienos mokyklos mokiniais. Labai laukiu visų šių susitikimų, kuriuose savo patirtimi, mintimis galėsiu pasidalinti su moksleiviais, o dainomis ir emocijomis – su koncertų lankytojais.“ – apie savo patirtį ir planuojamą grandiozinį turą per Lietuvą pasakoja V. Bareikis.

Pirmieji turo „#VB100“ koncertai įvyks jau vasario 10 d. Panevėžyje, klube „Tauros loftas“, ir vasario 14 d., Valentino dienos proga, Kaune, klube „GARGARAS“. Į koncertus susirinkę žiūrovai bus nustebinti naujausia V. Bareikio programa. „#VB 100“ koncertuose skambės ne tik puikiai žinomos, kultinėmis tapusios dainos, bet ir naujausio albumo „KATUKAVAKARE?“ singlai. Tai ir šį rudenį nuotaikingu klipu bei daugeliui atpažįstamomis aktualijomis populiarumą pelnęs „Pusvalandukas“, ir vasaros festivalių hitu tapęs – „Man taip patinka“.

V. Bareikio koncertai visada išsiskiria nuoširdžia emocija, netaupoma energija ir nestandartiniu santykiu su publika. Žiūrovai neretai yra įtraukiami į koncerto veiksmą, tampa lygiaverčiais atlikėjo partneriais ir turi galimybę patys pasijausti koncerto atlikėjais. „Žmogaus orkestro“ improvizacijos, „Babkių“ dainavimas kartu ar vandens pliūpsniai koncerto pabaigoje jau tapo vieno energingiausių Lietuvos scenos atstovų vizitine kortele. Taigi ir į šio turo koncertus žiūrovai turėtų ateiti nusiteikę bendradarbiauti, pašėlti ir likti nustebinti. Juolab, kad V. Bareikis vertina ir ypatingą dėmesį stengiasi skirti be išimties visiems į jo koncertus susirinkusiems žiūrovams. „Manau, kad nėra blogos publikos, o tiesiog kartais mes pasirenkame ne tas priemones ir žmonės lieka kažko nesupratę. Kiekviename koncerte atiduodu save šimtu procentu ir manau, kad žmonės tai jaučia. O kai koncerte pastebiu, jog ir jie save atiduoda lygiai taip pat – nerealus jausmas tampa abipusis. Todėl jokių dvejonių – organizuoti turą ar ne – nebuvo. Planuojant šį turą kilo tik vienintelis klausimas, kaip atlaikyti šį nerealų maratoną. Bet tikiuosi, kad sportas, speciali mityba ir į kiekvieną turo koncertą vyksianti komanda padės įgyvendinti šį sumanymą." – entuziazmu tryško V. Bareikis.

Bilietus į V. Bareikio turo „#VB100“ vasario mėnesio koncertus galite įsigyti jau nuo šiandien. Kiek vėliau visų koncertų bilietus rasite „Bilietai.lt“,„Ticket Market“ arba miestų koncertų salių kasose.