Vidas Bareikis tapo Gvidu Vareikiu: uždainavo apie priklausomybę nuo soc. tinklų

Vidas Bareikis / Manto Repečkos nuotr.
Vidas Bareikis / Manto Repečkos nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-07-15 16:33
AA

Pirmasis „Sapiens Music“ projekto veidas, dainininkas Vidas Bareikis, sugrįžo! Tik šiandien jis prisistato kaip... Gvidas Vareikis. Anot muzikanto, naujasis personažas – kandus, sarkastiškas. „Tikras tinklalaidžių vedėjas“, – šypteli jis.

Tai, kad pirmasis jo dainos „Pažiūrėk į mane, mama“ įrašas „Sapiens Music“ kanale turi daugiausiai peržiūrų, Vidas Bareikis laiko komplimentu iš klausytojų.

„Į projektą smagu sugrįžti, čia visuomet fantastiška atmosfera. Taip pat, man labai patinka formatas. Neturi, kur pasislėpti, esi tik tu ir tavo daina. Kitais žodžiais tariant, stovi prieš kameras nuogas“, – apie režisieriaus Sauliaus Baradinsko inicijuotą tęstinį muzikos projektą pasakoja Vidas.

Vidas Bareikis / Manto Repečkos nuotr.

Daina „Ne Viskas Rožėm klota“ puikuojasi naujausiame atlikėjo albume „Fortūna“. Šis kūrinys – persmelktas sarkazmo. Jo žodžiai pasakoja apie žmonių priklausomybę nuo socialinių tinklų. Kartu su vaizdo klipu Vidas pristato ir savo kuriamą personažą Gvidą Vareikį – ūsuotą, kandų „pod‘castų“ vedėją.

„Jis savimi pasitikintis, šiek tiek sociopatas, narcizas“, – abibūdina.

Vidas Bareikis / Manto Repečkos nuotr.

Kaip jau tapo įprasta, vaizdo klipe atlikėjas perduoda žinutę.

„Šįkart užsimaniau klausytojams priminti apie socialiniuose tinkluose nuolat kuriamą fikciją. Dažnai jaučiame pagundą nerti į instagramą ar feisbuką ir taip ieškoti palaikančių tavo ego. Dainos tekstas pasako viską“, – juokiasi jis.

Žmonės.lt primena, kad prie naujausio Vido Bareikio albumo „Fortūna“ dirbo muzikiniame pasaulyje gerai žinomas prodiuseris Snore Bergerud. Kūrėjams pavyko sukurti naują Vido skambesį bei muzikinio rinkinio vientisumą, kuris nustebino klausytojus.

Vidas Bareikis tapo Gvidu Vareikiu (36 nuotr.)
+30

„Šio albumo istorija prasidėjo dar 2020 metų kovą, kai užliejo pirmoji pandemijos banga, po to sekė antroji, vėliau dėl persidirbimo turėjau tam tikrų sveikatos problemų, dar pridėkime skyrybas ir naujus santykius ir, manau, turime puikų receptą geram albumui. Per visą šį dvejų žvėriškai sunkių metų laikotarpį kūriau, bet nebuvau tikras, kaip pasielgti su šiomis dainomis.

Kažkiek buvau pasimetęs ir užsisukęs savo rate. Bet tuomet sutikau žmogų, kuris prieš aštuonis metus prodiusavo mano pirmąją solinę dainą „Rėkti trypiant kojom“ ir pasiūlė vėl užsukti į studiją ir parodyti naują kūrybą“, – apie naujo albumo gimimą anksčiau pasakojo V.Bareikis.

„Ne Viskas Rožėm klota“: