Viena ryškiausių Vilniaus porų sužavėjo užsienį: parduotuvėje reklamines nuotraukas apkeitė savomis

Gintarė Pečkytė ir Erikas Mališauskas / „MARK and MIGLE Photography“ nuotr.
Gintarė Pečkytė ir Erikas Mališauskas / „MARK and MIGLE Photography“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-11-22 14:41
AA

Erikas Mališauskas ir Gintarė Pečkytė greičiausiai yra atpažįstami daugelio vilniečių. Jų nepastebėti – tiesiog neįmanoma. Nors abiem vos daugiau nei dvidešimt, jie jau atsikando verslininkų duonos ir savo charizma bei juokais papirko užsienio žiniasklaidą. Štai visai neseniai pora nusprendė vienoje parduotuvėje Vilniuje pakeisti visas ten įrėmintas reklamines nuotraukas savo kelionių akimirkomis.

Gintarė ir Erikas – buvusio sausų pusryčių baro Vilniuje „Pienas ne vienas“ savininkai. Šiuo metu jiems dėl įvairių priežasčių savo veiklą tenka stabdyti.

Tačiau projektai, idėjos nesibaigia, Gintarė su Eriku jau turi kitų planų, o juokeliai, kuriuos pora dievina, jų gyvenimą tik padaro ryškesniu.

Gintarės ir Eriko iškrėstas pokštas, plačiai nuskambėjęs Didžiojoje Britanijoje – aptarinėjamas iki šiol.

Jiedu vieną dieną ėmė ir paprasčiausiai sugalvojo, kad reikėtų „nužygiuot“ į „Ikea“ parduotuvę Vilniuje ir sukeisti ten kabančias įrėmintas nuotraukas savomis.

Šmaikštuoliai vargo net penkias valandas ir apkeitė vietomis 100 nuotraukų.

„Šiuo metu įsirenginėju loftą, todėl dažnai teko lankytis šioje parduotuvėje. Bevaikštant po ekspoziciją su Gintare, kažkada atkreipiau dėmesį į nuotraukas rėmeliuose, jog jos atrodo labai fake ( netikros -aut.past.) ir pajuokavau, kad reiktų savo sudėti. Gintarė priėmė juokelį gana rimtai ir sako: tai ir padarykime taip.“ – pasakojo Erikas.

Lankantis parduotuvėje antrą kartą pora suskaičiavo ten esančius rėmelius bei įsiminė jų dydį. Tuomet nuvažiavo atsispausdinti nuotraukų ir sugrįžo šeštadienį, kada parduotuvėje daugiausiai žmonių.

Erikas ir Gintarė „Ikea“ parduotuvėje keičia nuotraukas / Asmeninio archyvo nuotr.
Erikas ir Gintarė „Ikea“ parduotuvėje keičia nuotraukas / Asmeninio archyvo nuotr.

Jau kitą dieną dieną apie jaunuolius rašė antrasis pagal dydį Didžiosios Britanijos internetinis poratalas „Daily Mail“.

Anksčiau apie savo pažintį ir išskirtinai ryškų gyvenimo būdą su geru humoro prieskoniu pora pasakojo žurnalui „Žmonės“.

„Gintarei gimtadienio proga kažkada padovanojau baisiausia pasaulio mašina tituluojamą „Fiat Multipla“. Pasipiršau jai telefono ekrane rodydamas žiedo nuotrauką..." – tada atviravo Erikas.

„Ir „Multipla“, ir piršlybos tebuvo pokštas – automobilis buvo trumpam išnuomotas ir aprištas kaspinu, vėliau teko jį grąžinti, o klausimas „Ar tekėsi už manęs?“ taip pat buvo užduotas tik juokais. Kitą dieną Erikas vietoj pusryčių gavo kiaušinienės nuotrauką – atkeršijau." – tada apie savo juokus pasakojo pora.

Žurnalui jie pasakojo nuo pat draugystės pradžios besistengiantys gyventi įdomiai, kitaip, nenuobodžiaujant.

 

Lietuviai „Ikea“ parduotuvėje reklamines nuotraukas keitė savomis (37 nuotr.)
+31